Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Pozadí - Roztočte automaty online Pozadí - Roztočte automaty online Pozadí - Roztočte automaty online
Sazka Hry

Roztočte automaty online

Na Sazka Hrách si v nabídce automatů každý vybere ten svůj. Milovníci klasických ovocných beden a tříválců sáhnou po hrách od českých výrobců a fanoušci her s promakanými bonusy si vyberou NetEnt. A pokud nemáte žádnou oblíbenou hru, na Sazka Hrách si můžete všechny zahrát i zdarma.

Na Sazka Hrách si v nabídce automatů každý vybere ten svůj. Milovníci klasických ovocných beden a tříválců sáhnou po hrách od českých výrobců a fanoušci her s promakanými bonusy si vyberou NetEnt. A pokud nemáte žádnou oblíbenou hru, na Sazka Hrách si můžete všechny zahrát i zdarma.

Na Sazka Hrách si v nabídce automatů každý vybere ten svůj. Milovníci klasických ovocných beden a tříválců sáhnou po hrách od českých výrobců a fanoušci her s promakanými bonusy si vyberou NetEnt. A pokud nemáte žádnou oblíbenou hru, na Sazka Hrách si můžete všechny zahrát i zdarma.

Registrovat se Registrovat se

Synot

Výrobce z Uherského Hradiště skvěle využívá více než dvacetiletou zkušenost z kamenných heren při předělávání svých mašin do online podoby. Synot prostě ví, že čeští hráči milují ovoce, což dokazuje třeba hra Joker Pro.  Zároveň se ale nebojí vytvořit automaty jako je třeba Hunter’s Spirit nebo Book of Secret, které ocení i náročnější zákazníci.
Hry od Synotu online

Apollo

Dalším českým výrobcem na Sazka Hrách je Apollo. Populární automaty, které můžete znát z kasin, jsou přesně předělané do online podoby. Pěkně nakreslené ovocné mašiny se spoustou žolíků můžete zkusit ve hrách Bonus Joker II, Smiling Joker II nebo třeba Midnight Fruit 81. Navíc na všech hrách od tohohle studia můžete vyhrát skvělý jackpot. Ty padají náhodně a můžou se objevit doslova s každou otočkou bez ohledu na výši sázky
Hry od Apolla online

Kajot

Ani třetí velký výrobce na českém trhu nezaspal a vytváří hry v onlinu. Kajot automaty jsou plné ovoce, zvonečků, barů a sedmiček – prostě symboly, které Češi na matech milují. Zkuste si Multi Vegas 81, Simply The Best 81 nebo Joker Plus 27.
Hry od Kajotu online

simpleRULES

Poslední české herní studio, které na Sazce nejdete, je simpleRULES. Naprosto netradiční automaty jsou inspirovány těmi nejpopulárnějšími hrami ze smartphonů. Doskákejte si pro výhru ve Fruit Road, doleťte si pro jackpot v Lutty Birdu, nebo si doběhnete s Kimem pro odměnu ve hře Little rocket man.
Hry od simpleRULES online

NetEnt

NetEnt je bezesporu světová jednička v online automatech. Tihle Švédi umí skloubit super grafiku, parádní bonusovky i aktuální témata. Nebojí se ani cílit na fanoušky konkrétní kapely nebo seriálu. O tom jste se mohli přesvědčit u populárního automatu Narcos. Rádi ve svých hrách ale občas ukážou i klasické symboly (Joker Pro) nebo diamanty (Starburst).
Hry od NetEntu online

iSoftbet

Výrobce z Londýna sice není nejznámějším na trhu, jeho hry ale přesto skvěle doplňují naši nabídku. Klasické válce jsou plné známých ovoce a sedmiček. Vyzkoušejte si Absolute Super Reels nebo žhavé Hot Spin a Super Fast Hot Hot.  
Hry od iSoftbetu online

Neogames

Královna Diamantů, Ruleta Klub, Reel Bandits...
Hry od Neogames online

Thunderkick

U her Thunderkick platí staré dobré pořekadlo „za málo peněž hodně muziky“. Mašiny od tohoto studia totiž nabízí statisícové výhry. Maximální možné vklady ale bývají často v řádu desetikorun. V kombinaci se skvělou grafikou her se tak dá výrobce označit za jednoho z nejlepších na našem portálu. Za vyzkoušení určitě stojí automaty Frog Grog, Pink Elephants nebo Esqueleto Explosivo.
Hry od Thunderkicku online

Zaujaly vás
naše online hry?

U nás můžete zkusit kasinové hry online zdarma, nebo i za peníze.