Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 11. 2022 Recenze

Kancelářská 81: Šéfové Sazka Her představují našlapaný čtyřválec 

Stavte se na ranní kávu u pana Červeného, který je úspěšným businessmanem a vyřizuje jeden call za druhým. Pokud si chcete u něj objednat výhru, žádný problém! Stačí vám na to klidně pár korun a odvaha to rozbalit, jak se patří.

Pokecejte s panem Zeleným, který vás provede vaší výherní nástěnkou, kterou si můžete vyšperkovat parádními výhrami, a navíc si do samého středu připíchnout tučný Royal jackpot.

Exkluzivní automat pro fajnšmekry

Výherní automat 81 Kancelářská 81 si zahrajete exkluzivně pouze v českém regulovaném online casinu Sazka Hry. Čím je tak výjimečný? Začněme třeba s tím, že nabízí mimořádně vysokou výhernost, takže o výhry rozhodně nebudete mít nouzi, a ještě se budete divit, jak to může takhle sypat. Chytnout výhry můžete alespoň za 3 stejné symboly na 27 výherních liniích a za 4 symboly pro 81 výherních linií.

Pokud sesbíráte černé bary, třešně, citrony, pomeranče nebo švestky, tak si vyděláte jen pár šupů. Zato za hrozny dostanete středně velké obnosy a u melounů už částky vyrostou pěkně vysoko. Online slotu kraluje zlatá sedma, která prý dříve patřila samotnému Caesarovi. Ulovte 4 luxusní sedmičky a nádherný 160násobek sázky máte v kapse!

Šéfíci rozdávají masité výhry

Wildy jsou v tomto online automatu šéfové kanceláře pan Červený s panem Zeleným, kteří vás pečlivě z dálky sledují a vylepšují vám výhry. Jakmile přistanou na válcích a jsou ve výherní kombinaci, chopí se pan Červený telefonu a honem zařizuje, co nejvyšší násobky. S každou dvojicí wildů se násobitel zvyšuje, a tak se můžete setkat s 2 nebo 4násobkem anebo s nejlákavějším 8násobkem výher, který získáte za tři wildy.

Rozehrajte hrací online automat Kancelářská 81 od Tech4Betu a svezte se na výherní vlně. Tenhle kancl vám může přinést určitě mnohem větší radost ze skvostných výher na rozdíl od toho pracovního, ve kterém každodenně trávíte půlku života, tak hurá točit!
Obrázek - Šéfíci rozdávají masité výhry
Pan Zelený: „Jakmile něco trefím, rozezní se nahlas klavír a na nástěnku mi rázem přistanou parádní výhry. Když zazvoní telefon Červeňáka, mám obrovskou radost, protože pak je to úplně jiná liga a násobky vyženou výhry do epickejch rozměrů.“ Pan Červený: „Zeleňák stále pije kávu a zírá na všechny ty výherní kombinace. Telefon mi zvoní o sto šest, tolik výher jsem u našich hráčů opravdu nečekal. Na násobcích v tomhle automatu rozhodně nešetříme, takže násobky dvou a čtyř tu uvidíte běžně. Když vidím, jak vysoký to dává čísla, jdu do toho taky!“

Mrkněte také na tohle