Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 31. 10. 2022 Recenze

243 Crystal Fruits: Zbrusu nové ovoce

Ovoce a drahokamy jsou snad nejoblíbenější motivy ve výherních mašinách, tak proč je nespojit dohromady? Výrobce her Tom Horn pro vás vybral ty nejšťavnatější kousky a vybrousil z nich luxusní drahokamy. Na co se můžete těšit v téhle jedinečné hře?

Krystalická jízda

Pětiválcový automat vám v základní hře nabídne celkem 5 výherních řad, kde k výhře potřebujete trefit klasicky aspoň tři ovoce jednoho druhu. Za citrónky, třešně, pomeranče, švestky, vínečka a kiwi si v pěti kusech přijdete na 3 – 16násobek, melouny vynesou 24násobek a tradičně nejvyšší sedmičky navýší vaše konto o 40násobek sázky. Výherní kombinace doplňuje wild v podobě šestihranného čirého krystalu. Ten se sice objevuje „jen“ na prostředních třech válcích, ale při troše štěstí vám přihraje bonusové roztočení!

Criss Cross mode

Opravdu pořádných výher se dočkáte hlavně během bonusových respinů. K jejich spuštění vám stačí, aby se na plátně objevil wild ve výherní kombinaci. Tím se aktivuje „criss cross mode“, takže místo pěti výplatních linií máte rázem k dispozici 243 šancí na výhru. Výherní symboly popraskají a na válce napadají nové krystaly s další možností shrábnout pěkné zisky. Tento respin si můžete vychutnat až 5x, a nejlepší je na tom to, že s každou trefou roste násobitel výhry o 1x. Povede se vám chytit sedmičky x5?
Pan Zelený: „Na týhle hře mě nejvíc bere grafika, která se fakt povedla. Doporučuju hrát se zapnutým zvukem, protože hudba vás pořádně rozpumpuje!“ Pan Červený: „Tahle pecka je jednoduchá, ale díky respinům i nesmírně zábavná a napínavá. V criss cross módu jde vyhrát slušnej balík. Když respin pokračuje až do x5, tak je to raketa i s nižším symbolem 😊.“

Mrkněte také na tohle