Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 11. 2019 Recenze

Frog Grog: Vstup do tajuplné laboratoře

Sazka Hry představují další novinku, kterou nikdo jiný na českém trhu nenabízí! Frog Grog od společnosti Thunderkick vás zavede do čarodějovy laboratoře, ve které se kouzelné lektvary a elixíry mohou proměnit v krásné výhry.

Multiplikátor výher

Pětiválcový automat s tématem čarodějovy pracovny je skvěle zpracovaný, ostatně stejně jako většina her od tohoto švédského herního studia. Sázka na jedno otočení začíná už na 2,5 Kč a končí na 250 korunách. Nejvyšší možnou výhrou je 404 tisíc.

Hra, stejně jako třeba Esqueleto Explosivo, nemá žádné free spiny, ale sází na násobení výher přes multiplikátory. Pokud totiž alespoň na jedné z 23 pevně daných výherních řad přijde výherní kombinace, symboly zmizí a shora na jejich místa napadají nové. Zároveň se zvýší násobitel výhry o jednu úroveň, a to až na hodnotu 7x.

Žabí říhnutí vypálí symboly

Pokud se kdekoliv na válcích objeví oranžová žabička, aktivuje se funkce „Žabí říhnutí“. Během ní žába vyplivne oheň, který spálí všechny symboly jak v řadě, tak i na válci. Vypálené symboly nahradí nové a žába změní svou barvu na modrou a stane se z ní klasický WILD.

Ale i nevýherní otočka může nakonec přinést pořádný balík peněz. V případě, kdy se nevytvoří žádná výherní kombinace, se totiž může náhodně aktivovat bonusovka s názvem „Tajemná hra“. Během ní zmizí všechny symboly kromě WILDU, můry a květiny. Odstraněné symboly vyplatí výhru stejně, jako by v běžné otočce byly ve výherní linii, a ještě se navíc zvedne multiplikátor. Poté následuje doplnění symbolů a hra vyplácí a doplňuje symboly do té doby, než se zformuje nevýherní kombinace.

Obrázek - Žabí říhnutí vypálí symboly
Pan Zelený: „Žába mi vždycky zlepší náladu, protože vím, že mě čeká výhra. Kva kva!" Pan Červený: „Mystery game je pecka, díky ní může vyhrát i otočka, na který nemáš žádnou výherní kombinaci.“
 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle