Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 8. 6. 2021 Recenze

Online automat Červená horečka: Šéfové Sazka Her znovu řádí!

Rok poté, co jsme představili první hrací automat z dílny Sazka Her, Zelené dobrodružství 81, se Pan Červený nechal znovu přemluvit od Pana Zeleného k výpravě do neznáma. Tentokrát měl ale jednu podmínku: Bude se hrát podle jeho pravidel. Na jejich expedici jim krylo záda studio Tech4bet a vznikla tak skvělá pecka plná akce jménem Červená horečka s vysokým Royal jackpotem! 

Honba za pokladem ve dvou variantách

Ještě, než se v nekonečné poušti vydáte do zapomenutých šachet plných bohatství, vyberte si, jestli chcete hrát tříválec nebo pětiválec. Obě verze hracího automatu Červená horečka nabízejí oblíbenou mechaniku bez pevně daných výplatních řad, a tak k výhře stačí chytit 3 symboly na sousedících válcích zleva. Když jedete hledat zlato a rudé diamanty, což jsou nejvyšší symboly, musíte mít na cestu sbalené nějaké to občerstvení. Proto v automatu nechybí šťavnaté pomeranče, hrozny, melouny a další ovoce, bez kterých by to zkrátka nebylo ono.
 

Jak si šéfíci rozdělili úkoly?

Pan Zelený je známý hračička, a tak chce nejdřív pěkně zmapovat terén. Podaří se mu najít hroudy nejcennějšího kovu ještě před vstupem do dolu? Když se na válcích objeví 3x Zelenáč s krumpáčem, zamkne se na svých pozicích a spustí se respin. Ten pokračuje do doby, dokud chodí další Scattery nebo dokud se nezaplní celé plátno. Každý z napadaných symbolů pak nadělí až 10násobek sázky.
 
O Panu Červeném se zase dobře ví, že se s ničím nemaže a jde rovnou na věc. Ve výherním automatu Červená horečka je znát, že hra je pod jeho taktovkou – plní funkci wilda, zároveň je nejhodnotnějším symbolem, který vyplácí až 50násobek sázky, a navíc má na svědomí i bonusovku, která má také podobu respinu. Když ve svém vozíku přijede na poslední válec, posouvá se postupně doleva, aniž by odečítal sázku. Ty největší výhry jsou ale na dosah, když se během respinů ukáže na posledním válci ještě jednou nebo dvakrát. Pokaždé totiž zvýší násobitel všech dalších úlovků. Tahle hra je prostě hotový zlatý důl!
 
Obrázek - Jak si šéfíci rozdělili úkoly?
Pan Zelený: „Trochu jsem se bál, že si toho kolega na sebe vzal moc, ale zvládnul to na jedničku. Co se týče mojí funkce, zlato se mi líp hledá na menší ploše, a tak u mě vyhrává tříválec.“ Pan Červený: „Kterej hráč by nechtěl mít svůj vlastní online automat? Rozhodně jsem nechtěl zůstat za Zelenáčem pozadu 😊. S vozejkem se mi nejlíp drandí na pětiválci, tam je prostor pro pořádnou jízdu!“

Mrkněte také na tohle