Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 5. 3. 2021 Recenze

Wild Joker: Tolik ovoce nenajdete ani u farmáře!

Nabídka originálně řešených automatů z dílny českého studia Tech4bet se opět rozrůstá! Wild Joker je nabušený pořádnou dávkou vitaminů, ale hlavně parádními výhrami a volnými točkami se super vychytávkou.
 

Ovoce na šesti válcích? Pro Tech4bet žádný problém

Stejně jako ostatní automaty od tohoto dodavatele, který vnesl čerstvý vítr na trh online her, i Wild Joker má funkci tzv. split screenu – můžete si sami zvolit, na kolika válcích a výplatních liniích chcete hrát. Na výběr jsou varianty se čtyřmi, pěti nebo šesti válci, přičemž šestiválec je první „ovocňák“ s tímto počtem válců v naší nabídce. Ve všech verzích na vás čeká celkem 8 druhů ovoce, ale i lukrativnější symboly – zvonek a sedmička. Skvěle je doplňuje wild, který kromě funkce žolíka tvoří výherní kombinace i sám o sobě.

Bonusové točky s jistou výhrou!

Free spiny v téhle ovocné pecce si prostě zamilujete. Proč? Zaprvé není nijak těžké je získat – volné hry získáte už za 2 hvězdy kdekoli na prostředních válcích. Jejich počet se odvíjí podle varianty hry. Maximum free spinů lze získat na šestiválci, tam budete za 4 scattery odměněni osmi točkami. Možná si právě říkáte, že to není moc. Budete ale mile překvapeni, protože Wild Joker garantuje, že každá z bonusových toček bude výherní. To je celkem slušná nabídka, co říkáte?

Všechny verze tohoto štědrého automatu roztočíte už za korunu, maximální sázka je rovná tisícovka a ukořistit můžete až půl milionu.
Pan Zelený: „Parádní hra, můj favorit je jednoznačně šestiválec, protože nálož free spinů je v něm největší. Palec nahoru dávám i výběru ovoce, hruška vypadá skoro jako já 😊.“ Pan Červený: „Vždycky je to trochu zklamání, když někde chytím bonus a polovina toček mi nic nedá. Ve Wild Jokerovi se toho bát nemusím, protože v každým free spinu vyhrávám!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle