Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 10. 2021 Recenze

Apocalyptic Wild: Konec světa se neodvratně blíží!

Další novinkou od Adellu je tento starobylý pětiválec stojící na vrcholu stupňovité pyramidy. Vyspělá civilizace Mayů předpověděla konec světa na 21. prosince roku 2012. Naštěstí jen skončila perioda kalendáře a my se tak můžeme přenést zpátky v čase do světa indiánů ze Střední Ameriky.

Mayské zlato a křišťálová lebka

Mayská pyramida ukrývá spoustu zlata a nabízí 26 výherních linií. Ze symbolů zde můžeme najít zbraně jako jsou štít s bumerangem a zvířata v podobě bílého orla či ocelota. Luxusnější symboly jsou pak hlavy bojovníka s tanečnicí a nejcennější jsou zlaté šperky, za které si v 5 kusech odnesete parádní 200násobek sázky. Wildem je průhledná křišťálově modrá lebka, která vám nahrazením symbolů nadělí pořádnou výhru!
Obrázek - Mayské zlato a křišťálová lebka

Získáte symboly osudného roku?

Zvuk mayské trumpety vás upozorní na spadlé číselné symboly roku 2012, který je zobrazen nahoře nad válci v herním poli. Jakmile se vám podaří získat po jednom symbolu 0 a 1 a dvakrát symbol 2 dostanete se do bonusovky s parádními 10 volnými točkami. Během bonusové hry máte navíc šanci, že vám padne wild, který se shora posunu pomaličku dolů, roztáhne se a nahradí dokonce 4 symboly lebkami s wildem, které vám do kapsy přihrají pěknou porci zlaťáků!
Pan Zelený: „Krásně graficky zpracovaná hra. Líbí se mi sbírání kolekce čísel. Jsem hrozně nadšenej, když se dotočí válce a pak se hned zapne bonusovka, kde se to wildy jen hemží.“ Pan Červený: „Napjatě čekám až zazní zvuk dopadu lebky, která mi pomůže výhry neskutečně znásobit a umožní ulovit mega výhru s hlasitým potleskem diváků.“

Mrkněte také na tohle