Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 7. 2019 Recenze

Hrací automat Starburst: V jednoduchosti je krása!

Výherní automat Starburst je celosvětově jedním z nejpopulárnějších online automatů! Důvod? Žádné složitosti. Jasně dané výplatní linie a přehledná grafika. A Pan Zelený potvrzuje: „Jsem vždy rád, pokud mám co nejrychleji jasno o úspěchu mé sázky.“

Až půl milionu za jednu otočku

V tomto online automatu od společnosti NetEnt se na každém z pěti válců nachází 3 symboly. Sázka na otočku začíná na dvou korunách a je možné ji zvýšit až na tisíc korun. Maximální výhrou je 500 tisíc. 

WILD kytička

Kromě drahokamů se ve hře nachází i symbol sedmiček, barů a hvězdice Wild, kterou hráči přezdívají kytička. Pokud se hráči objeví hvězdice, z celého válce se stane wild symbol.

„Samozřejmě jsem nejradši, pokud padne na 2., 3. anebo 4. válci Wild. Nejen, že jsem blízko výhry, zároveň získám i novou otočku zdarma, kterou může doplnit další Wild,“ hodnotí bonusovou hru na automatu Pan Červený.

Stejně jako další hráči po celém světě i on oceňuje výplaty z obou stran. „Ve většině her víte po třetím válci, jestli jste vyhráli. Ve Starburstu vás ale napětí drží až do úplného konce,“ těší ho.

Obrázek - WILD kytička
Pan Zelený: „Baví mě jednoduchost automatu a jeho grafické zpracování!" Pan Červený: „Tahle hra nabízí dvojitý adrenalin. Vždy je lepší čekat na výhru z obou stran automatu."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle