Chcete se stát naším partnerem?

Stačí jen 3 kroky a můžete začít vydělávat
1

Registrujte se 

Už máte promyšleno, jak budete Sazku propagovat? Přihlaste se do našeho partnerského programu a představte nám svůj plán.
2

Přiveďte nové hráče 

Použijte bannery, články, příspěvky na sociálních sítích nebo jiné nástroje, které vám pomohou motivovat hráče k registraci na herním portálu Sazka.cz. 
3

Vydělávejte peníze 

Za každého nového hráče od nás získáte až 55% podíl na zisku z jeho hraní. Čím víc hráčů přivedete, tím větší bude vaše odměna.

Jaký druh zábavy můžete propagovat?

Obrázek na pozadí
Obrázek na pozadí

Sazka Hry

Sazka Hry nejsou obyčejné online casino. Disponujeme nejvyšším počtem jackpotů na českém trhu a nabízíme ty nejlepší hry od českých i zahraničních vývojářů. V nabídce máme více než 450 pečlivě vybraných her včetně nejoblíbenějších titulů od českých herních studií jako jsou Apollo, e-gaming, Kajot nebo Synot. Zábavu a napětí ze hry si u nás může užít každý i s několika originálními kousky přímo z dílny Sazka Her.

Nejvíce vás ale bude zajímat odměna za registraci. Nově příchozí hráči od nás dostanou až 50 500 Kč. Registrace je snadná a velice rychlá. Pro nejrychlejší způsob ověření doporučujeme Bank ID (zákazník ověří svou totožnost během pár kliknutí v pohodlí domova). 

Obrázek na pozadí
Obrázek na pozadí

Sazkabet

Sazkabet poskytuje širokou nabídku kurzových sázek na sportovní události. Od fotbalu až po eSport vypisujeme atraktivní kurzy, které extra navyšujeme až o 100 % v závislosti na počtu přidaných příležitostí na tiket. Hráč může proměnit svůj tip ve výhru v předzápasových i LIVE sázkách. Jako jedni z mála umožňujeme hráčům kombinovat předzápasové i LIVE sázky na jednom tiketu. Vše má hráč vždy po ruce v rychlé a přehledné aplikaci Sazkabet.

Nové hráče odměňujeme za registraci bonusem až 10 000 Kč. Registrace je snadná a velice rychlá. Pro nejrychlejší způsob ověření doporučujeme Bank ID (zákazník ověří svou totožnost během pár kliknutí v pohodlí domova). 
Obrázek na pozadí
Obrázek na pozadí

Sazka online losy

Oblíbené stírací losy od Sazky si můžete setřít i online. Třeba prstem na displeji vašeho mobilního telefonu. Pokoušet štěstí lze už od 5 Kč a dražší online losy ukrývají hlavní výhru až 15 000 000 Kč. Kromě stíracích losů, jako jsou Rentiér, Černé perly a Zlaté rybky, u nás najdete i desítky dalších online losů. Celkem jich máme více než 50 a zaměřené jsou nejen na pokoušení štěstí, ale i na sporty (fotbal, hokej) nebo třeba na houbaření.
 
Nové hráče odměňujeme za registraci bonusem 300 Kč. S tím si můžete setřít jeden, nebo klidně hned několik online losů. Registrace je snadná a hotová do několika minut. Pro nejrychlejší způsob ověření doporučujeme Bank ID (zákazník ověří svou totožnost během pár kliknutí z pohodlí domova).
Obrázek na pozadí
Obrázek na pozadí

Sazka loterie

Loterie od Sazky jsou jednoznačným leaderem celého českého loterijního trhu s tržním podílem v  průměru přes 90% a to zejména díky širokému a ucelenému portfoliu loterijních produktů. Loterie od Sazky nabízejí jak největší znalost, kdy kupříkladu loterii Sportka zná téměř 100% dospělé populace, tak i největší možné výhry, kdy například v Eurojackpotu je možné vyhrát až neuvěřitelné 3 miliardy korun. Loterie od Sazky také vytvoří každý rok největší množství milionářů, v roce 2023 se milionářem stalo celkem 382 sázejících. Sazka také v rámci svých loterií nabízí pravidelně různé prémie, zejména automobily či rekreační nemovitosti (apartmány), v roce 2023 byly takto hráčům rozdány dodatečné prémie v celkové hodnotě 253 milionů korun. 

Nové hráče navíc odměňujeme za registraci bonusem za 220 Kč, což je cena za plnou sázenku Sportky, se kterou lze hrát o Superjackpot.
 

Proč s námi začít spolupracovat?

Sazka plní sny sázejícím už více než 60 let a za tu dobu se z ní stala respektovaná a důvěryhodná značka. Jsme největším ryze českým poskytovatelem loterií a neustále rozšiřujeme své portfolio zábavy. 
 
Sazka Hry, Sazkabet i naše online losy prokazují velký potenciál i nadále růst a zaujmout silné postavení mezi ostatními konkurenty na trhu. Našich partnerů si vážíme, a proto jsme pro vás připravili štědrý systém odměňování. Využijte šance a spojte se s námi v cestě za úspěchem.

Zodpovědné hraní na prvním místě

Uvědomujeme si naši společenskou odpovědnost a záleží nám na tom, aby naši partneři ctili stejné principy jako my. I to je jedním z důvodů, proč je Sazka tak silnou a uznávanou společností.

Ať už hraje zákazník kteroukoli hru, je nezbytné, aby v ni měl stoprocentní důvěru. Proto je pro nás naprostou samozřejmostí respektování regulačního rámce. Pracujeme s principy a pravidly zodpovědného hraní, aby hra u Sazky zůstala stále zábavou a přinášela hlavně radost.

Často kladené otázky


Neplatí se žádné zřizovací, ani měsíční poplatky.  

Provize se vyplácí 1× měsíčně se splatností 30 dní od vystavení faktury.  

Provize se vyplácí, jakmile přesáhne 1 000 Kč.  

Bannery, odkazy, PR články, Emailové šablony, XML feedy kurzové nabídky, custom landing pages, XML feedy jackpotů. Formáty na míru.  

Firma nebo vlastník živnostenského listu.  

Na vašem webu, sociálních sítích, na vaši e-mailovou databázi. Vyhrazujeme si však právo s vámi váš plán konzultovat. Jakmile si potvrdíme vaši představu, schválíme vaši žádost o účast v programu.  

Ve většině případů to bohužel není možné, preferujeme formáty z naší nabídky.

Můžete propagovat svůj brand/web i v PPC, ale není možné přivádět přímou návštěvnost z placeného vyhledávání rovnou na náš web.  

Aktuálně po dobu 1 roku od registrace, CPA 500 Kč pak první tři měsíce od registrace.

Potřebujete pomoci se zajištěním zázemí, upřesnit nabídku nebo vybrat vhodné nástroje a podklady k propagaci Sazky? Ozvěte se našemu Affiliate manažerovi Lukáši Kycltovi, který vám rád se vším pomůže.

Po dobu prvních třech měsíců spolupráce vám vyplatíme 500 Kč za každého nového ověřeného hráče, který udělá vklad minimálně 500 Kč a obrat také minimálně 500 Kč.