Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 10. 2. 2023 Recenze

Hrací automat Super Sázka: Super funkce, super výhry, super SAZKA

Portfolio online casina Sazka Her se opět rozšiřuje o dalšího výrobce a není snad lepší způsob, jak ho představit než exkluzivní peckou vytvořenou na míru pro naše kasino. Jak to dopadne, když se šéfové Sazka Her navlíknou do pláště Supermana a vlítnou do kanclu vývojáře Casimi?

Pořádně divoká jízda

Super Sázka přináší čerstvý vítr na pole ovocných tříválců. Hra obsahuje na tříválec celkem netradičně 7 výplatních linií, na kterých získáš výhry za šťavnaté kousky ovoce. Kromě klasických citrónů a melounů najdeš v téhle ovocné bedýnce i kiwi, kokosy, jahody nebo jablka, která jsou nejhodnotnějším symbolem. Pravá jízda to ale začne být teprve s nástupem pana Zeleného a pana Červeného. Ti se při vytváření hry nemohli dohodnout, kdo z nich sehraje roli wilda a tak se o ní podělili. Na prvním válci je potkáš pohromadě jako Double wilda, a protože je to správná dvojka, znásobí ti trefu x2. Na druhém a třetím válci už se objevují každý sólo, ale za to umí expandovat přes celé válce a vytvořit tak nová výherní komba nebo vylepšit ty stávající. Wildy navíc vytváří výherní kombinaci i sami o sobě – jedna řada ti vynese 30násobek!

Respiny a odměna za plné plátno

Vždycky, když se objeví na druhém nebo na třetím válci jeden z šéfíků, tak kromě toho, že zabere celý válec, spustí respin. V něm zůstane pěkně na místě a máš šanci dotočit výhru, aniž by se ti odečetla sázka. Navíc když se objeví další wild, respin pokračuje dál, a se dvěma válci pokrytými wildy je výhra tutová. Díky respinům je i snazší trefit plné plátno jednoho symbolu, za což tě v téhle mašině čeká extra odměna v podobě kola štěstí. Na tom si vytočíš k už tak parádní výhře ještě násobitel až x5!
Pan Zelený: „Když jsme se dohodli na názvu hry Super Sázka, neváhal jsem ani vteřinu a spíchnul jsem nám supermanovský pláště. Kolega se pak nechal přesvědčit, abych si taky zahrál na wilda a myslim, že výsledek stojí za to.“ Pan Červený: „Spolupráci s Casimi si nemůžu vynachválit. Zelenáč sice trochu otravoval s tím, že chce bejt taky wild, pak jsme se ale skvěle pobavili při nahrávání zvukových efektů. V pláštích na válcích lítáme jak splašený, a tak si každou chvíli vychutnám napětí, jestli padne plný plátno!“

Mrkněte také na tohle