Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 12. 7. 2022 Recenze

Diamantová řeka: Nasbírej cenné symboly a vytoč si mega výhru na kole štěstí!

Kdo rád stírá losy nebo točí bonusovým kolem, určitě si zde přijde na své. Tahle pecka je kombinací losu, bonusových symbolů a hromadou diamantů. Odhalte skryté symboly a dojděte si pro legendární výhru!

Krvavé diamanty jsou top

V této hře je sázka nastavena na fixní částku 30 korun a odnést si můžete až 10000násobek, tedy rovných 300 000 Kč. Na získání výhry z tabulky s rozměry 5x6 symbolů máte vždy 4 pokusy. Pokud se rozhodnete pro automatické odkrývání symbolů stačí kliknout na tlačítko „AUTO“, jinak vám postačí na jednotlivá kola tlačítko „HRÁT“. 3 po sobě jdoucí symboly ve výherní linii vás dostanou k výhře. Za růžové se světle zelenými diamanty sklidíte nižší výhry, za oranžové s modrými střední výhry, a to nejlepší z vysokých výher na vás čeká za fialové s červenými diamanty, za které budete doslova skákat radostí do vzduchu.

Pokusy navíc a barevné kolo štěstí

V herním poli můžete natrefit na modrou bublinu s číslem, které vám ukazuje kolik jste si odkryli pokusů navíc, kde maximem jsou 3 pokusy navíc. S výherními kombinacemi vám pomůže barevná sedmicípá hvězda, která slouží jako wild a zvyšuje vám tak šanci na výhru. Jakmile nasbíráte 3 čtyřcípé zlaté hvězdy výhra v hodnotě 500 Kč je po vyčerpání pokusů jen a jen vaše!  Třešničkou na dortu je. pokud ulovíte na válcích bonusový symbol barevného kola, které se spustí po vyčerpání všech vašich pokusů a kde si můžete vytočit pořádný balík včetně maximální výhry!
Pan Zelený: „Perfektní grafika, a ještě lepší hratelnost! Nejvíc mě baví pokusy navíc. Vždycky, když už si myslím, že je konec, rázem se nějakej objeví. Ještě k tomu se můžou pořád přičítat, takže ze 4 pokusů se dostanu klidně až na 8. To by v tom byl čert, abych něco nevyhrál!“ Pan Červený: „Hra obsahuje celou řadu bonusových symbolů a funkcí. Za ty bonusy dávám palec nahoru! Za 3 hvězdy 500 kaček, no neber to! Na kole štěstí se dá vytočit opravdová raketa. Jsem fakt napnutej, co si zase vytočim. Jde se roztočit kolo na plný pecky!“

Mrkněte také na tohle