Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 4. 2020 Recenze

Joker 27 Plus: I s malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo

Nabídka Sazka Her se rozrůstá o hru, kterou jste si sami zvolili! Minulý týden jsme na našem facebookovém profilu zveřejnili anketu, ve které jste hlasovali, jakou novinku od Kajotu byste rádi viděli v naší nabídce. Největší zájem byl o výherní Kajot automat Joker 27 Plus, tak ho teda máte mít! 😎

Free spiny za výhru na prostřední řadě

Hlavním hrdinou tříválcového slotu je kašpárek, který plní funkci žolíka. Nahrazuje všechny symboly na všech 27 výherních liniích. Číslo 27 v názvu hry tedy jasně říká, že k výhře stačí mít na každém válci alespoň jeden stejný symbol. Pokud se ale výherní kombinace objeví uprostřed automatu, můžete slavit o něco víc.

Podobně jako u Kajot automatu Simply the Best 81 si totiž za tuto výhru vysloužíte navíc free spiny zdarma. Jejich počet závisí na hodnotě symbolu ve výherní kombinaci. Například za tři žolíky je výhra 100 otočení zdarma, během kterých lze ulovit další točky.

Zdvojnásobení výhry za 9 stejných symbolů

Hrací automat Joker 27 Plus nabízí ale ještě jednu výhodu. Pokud chytíte všech 9 stejných symbolů, což na tříválcové hře není nic neobvyklého, získáte zdvojnásobení výhry!

Ta může být až 500 tisíc korun za jednu otočku. Minimální sázka je koruna a maximální tisícovka. Hru lze ale vyzkoušet i v módu zdarma.

Obrázek - Zdvojnásobení výhry za 9 stejných symbolů
Pan Zelený: „Největší výhoda hry je zdvojení výhry, když se objeví plný plátno. Víš, že máš 27 výherních kombinací, který se vyplatí dvakrát." Pan Červený: „100 free spinů za 3 kašpárky na prostředním řádku? To je prostě paráda!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle