Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 15. 10. 2022 Recenze

Fruit Joker II: Vyždímejte ovoce do poslední kapky

Jako první z nové várky online automatů od Adellu vám představíme v našem českém online casinu Sazka Hry ovocný hrací automat Fruit Joker II, který je pokračováním výherního automatu Fruit Joker. V něm se kromě nálože šťavnatého ovoce a nabitých Adell jackpotů můžete těšit i na zajímavé vylepšení, které vyžene vaše výhry do maxima!

Čtyřválcový klasický automat 81

Čtyřválcové ovocné bedýnky má rád snad každý, především když automaty mají 81 výherních linií, s čímž se pojí větší šance na trefení výherního komba. A přesně to nabízí i online slot Fruit Joker II. Stačí chytit klasicky aspoň 3 stejné symboly na po sobě jdoucích válcích zleva a výhru máte v kapse. Největších výher se dočkáte za vínečka s melouny.

TOP symbol je zde zářící hvězda, která ve třech kusech naděluje 16násobek a ve čtyřech dokonce 160násobek.

Wild přinese ještě větší výhry

Bonusovou funkci a pořádné úlovky má v casino hře na starosti vysmátý Joker. Jak je u podobných online her zvykem, spolu s žolíkem přichází na scénu násobky, a právě tady si pro vás Adell přichystal luxusní vylepšení. Ve Fruit Jokerovi II. totiž může padnout i zdvojený wild, takže v jedné otočce se do výherní kombinace může namotat až 6 wildů. Jokeři se sice nenásobí mezi sebou jako ve hrách se slovem „multi“ v názvu, ale výsledný maximální násobitel může být až x12 (každý wild na plátně přičte do výsledného násobku x2). Se stejnou výplatní tabulkou si tak díky šaškům užijete ještě větší výherní žně. Odneste si ze hry zlatý Adell jackpot a udělejte si život krásnějším!
Pan Zelený: „Tohle ovoce mě fakt baví. Díky Jokerovi vymačkám pořádný výhry i z obyčejných citrónů a pomerančů. Ideální na posilnění v období chřipek 😊.“ Pan Červený: „Po pár otočkách na tomhle stroji jsem vysmátej jako šašek ve hře. Není nad to, když se mi na plátně objeví 6 hlav a vychutnám si výhru x12! Tohle se Adellu fakt povedlo.“

Mrkněte také na tohle