Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 26. 9. 2019 Recenze

Book of Secrets: Objev tajemství starého Egypta!

Vyprav se s půvabnou archeoložkou do starověkých pyramid. V novém online automatu od společnosti Synot, který se stal jedním z prvních titulů od tohoto výrobce v online casinu Sazka Hry, na tebe čekají dlouhé hodiny dobrodružství i skvělá bonusová hra.

Výhra ukrytá v pyramidě

Výherní automat s tématem starověkého Egypta má na pěti válcích 10 pevně daných výherních linií. Ve hře najdeš 4 egyptské motivy, ale i klasické symboly, kterými jsou 10, J, Q, K, A a WILD. K vyplacení výhry potřebuješ u egyptských symbolů alespoň 2 v linii a u karetních potom 3. Svoje štěstí můžeš zkusit už od jedné koruny, maximální sázkou je tisícovka. Nejvyšší možnou výhrou na jedno otočení je půl milionu.

Nesmírně napínavá bonusovka

Skvělým důvodem, proč tenhle český online automat od Synotu vyzkoušet, je bonusová hra. Ta je v online hře Book of Secrets v podobě volných otoček zdarma, které získáš za alespoň 3 symboly WILD. Pokud je ulovíš, získáš 10 free spinů zdarma s tím, že před začátkem extra hry se objeví kniha, na které se střídají všechny symboly ze hry. Ten, který se zastaví, bude pro tebe klíčový.

Pokud se totiž tvůj symbol objeví alespoň dvakrát nebo třikrát (záleží na hodnotě symbolu) kdekoliv na plátně, expanduje na celý válec a vyplatí se ti výhra bez ohledu na to, na kterých válcích se symboly nachází. Navíc během bonusové hry ti mohou kdykoliv padnout další 3 symboly WILD, za které získáš dalších deset zatočení zdarma. Jejich celkový počet je tak neomezený.

Obrázek - Nesmírně napínavá bonusovka
Pan Zelený: „Tak napínavý bonus má málokterá hra. Zjistil jsem, že i s méně lukrativním expandujícím symbolem se dají vyhrát krásný peníze!“ Pan Červený: „Jako malý Červeňátko jsem miloval filmy Indiana Jones. Díky týhle pecce se teď můžu stát archeologem taky, a ještě k tomu vyhrát pořádnej balík.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle