Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 2. 2023 Recenze

Respin Twins: Nerozlučná dvojka šéfů kasina opět zasahuje!

Nový výrobce Casimi společně s českým online casinem Sazka Hry přináší exkluzivní ovocný automat Respin Twins, který je plný big winů. Dotáčení válců je zde častější než kdekoli jinde. Roztočte válce s panem Červeným, plácněte si s panem Zeleným a odneste si mega šťavnatou výhru!

Čemu se hra podobá?

Ovocný čtyřválcový slot je ideálním místem, na kterém to můžete rozjet na plné pecky stejně jako po poloprázdné dálnici. Speciální mašina funguje podobně jako nejhranější Synot hrací automaty Firebird Double 27 a Respin Joker 81. Herní pole je rozděleno na dvě trojice válců s 2x5 výherními liniemi, které vám vysypou výhry zleva i zprava! 

Zralé melouny a výtečné maliny

Třešně, citrony a pomeranče jsou spíš jen na předkrm. Zato za švestky a broskve konto na mém účtu hezky roste. Největší vzácností, které dávají tučné výhry jsou růžovoučké maliny a krásně žíhané melouny. Za 3 tyto delikátní symboly budete odměněni 10 nebo parádním 25násobkem výhry!

Plný plátno je prostě boží!

Wildem jsou hraví parťáci kasina Sazka Her, kteří přesně vědí, jak vám vylepšit výhru. Jakmile jsou ve výherní kombinaci, probíhá bonusové roztočení zdarma s dotáčením zbytku symbolů. Nejlepší na tom, je že pokud získáte další výherní kombinaci, bude vám naservírován také další respin a takhle jich můžete nastřádat opravdu velmi mnoho. Největším trhákem je, když zaplníte 3 válce zprava nebo zleva stejnými symboly a podaří se vám dát dohromady plné plátno. Výhra se potom dvakrát znásobí a vy si tak přijdete na pěkný balík peněz!
Pan Zelený: „Miluju jízdu na horský dráze a hrozně se těším na Matějskou pouť. Tohle beru jako skvělou přípravu na pořádnou jízdu, kde si můžu úžasem zakřičet na celé kolo a zhoupnout se společně s výhrou. Naskočte se mnou na válce, připoutejte se a jde se na věc!“ Pan Červený: „Poprvé jsem zažil pět a víc respinů za sebou. Tolik toček zdarma s dotáčením válců mě úplně nadchlo. Za stovku jsem trefil zleva plný plátno s krásným giga winem. Pak jsem se díky pohodový muzice naladil na tu správnou vlnu, všude kolem mě začly lítaly zlatý mince a čísla rostly raketovým tempem. Takhle mě kdejaká nová bedna už dlouho nebavila!“

Mrkněte také na tohle