Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 18. 3. 2023 Recenze

Double 27: Vyhrajte balíky peněz v Casimi Vegas

Uprostřed Mohavské pouště najdete pobočku výrobce Casimi plnou zábavy, kterému dominuje neonový automat Double 27. Vymačkejte šťavnaté výhry díky známé mechanice criss cross a pochutnejte si na obrovských melounech!

Přidejte svou hvězdu na chodník slávy

Čtyřválec nabízí 2x27 linií, na kterých můžete získat výhru, takže jsou to v podstatě 2 spojené tříválce dohromady. K výhře stačí chytit na válcích klasicky 3 stejné symboly. Citrony a třešně vám vyplatí jen drobné. Za to ananasy s ostružinami a melouny už dokážou potěšit. Hvězdy a sedmy jsou zárukou pěkně vysokých výher a dokážou vás pořádně nakrmit. Největší slastí je trefit třikrát zlatý nápis "wild" s červeným pozadím, za který budete odměněni parádním 25násobkem sázky!

Hvězdný scatter naděluje točky zdarma

Jakmile přistane dostatek modrých plechových cedulí, máte vyhráno. Růžový nápis "scatter“ osvětlený neony září na celý automat a ve 3 nebo 4 kusech rozdává 10 nebo 15 free spinů zdarma. Nejlepší vychytávkou je, že se vám všechny výhry, které v bonusovce shrábnete znásobí x2. Kromě toho můžete zatočení zdarma trefit opakovaně, takže jich lze nastřádat opravdu hodně!
Pan Zelený: „Hrozně se mi líbí, jak automat sype z obou stran. Vždycky jsem pak příjemně překvapenej, že ty výhry pokračujou dál a dál. Do Las Vegas bych si zajel hrozně rád a tady můžu zažít podobnou atmošku a nemusím vyrazit ani paty z domu. Výborně zpracovaná grafika symbolů, na kterou je radost se koukat!“ Pan Červený: „Čtyřválec, jak má bejt. Výhry chodí často a díky wildům jsou výhry mnohem peprnější. Pojďme zaplnit i poslední válec scatterem, jen růžová to může být!“

Mrkněte také na tohle