Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 3. 2. 2021 Recenze

Multiplay 81: Kolik šťávy z ovoce vymačkáte?

Na automatech snad není oblíbenější motiv než staré dobré ovoce. Šťavnaté melouny, vínečka a další kousky jsou hlavními hvězdami ve druhém nejhranějším titulu od českého e-gamingu, jehož hry jsou tolik populární v tuzemských hernách a kasinech.

81 výherních linií

Jedním z hlavních důvodů, proč je tato hra tak oblíbená, je bezesporu počet výherních řad. Těch je 81, což znamená jediné: Stačí, aby spolu na válcích zleva sousedily alespoň 3 symboly kdekoli na válcích a výhru máte v kapse. A i když na tomto automatu hraje prim ovoce, ty největší zisky na vás čekají, když trefíte šťastné sedmičky.

Wild znásobí vaše výhry

Na tomto slotu sice není žádná bonusová hra, tenhle nedostatek ale bohatě vykrývá wild. Ten kromě toho, že dopomáhá vytvářet výherní kombinace, výhry ještě násobí, jak napovídá samotný název hry. Jeden žolík x2, dva žolíci x4 a tři wildy dokonce x8. Skvělé je to, že vzhledem k počtu výplatních řad se málokdy stane, že žolík zůstane nevyužitý.

Pokud nedáte dopustit na osvědčenou klasiku, tak je tohle hra přesně pro vás. Vklady na jednu točku se pohybují v rozmezí 5 až 1000 Kč a z ovoce můžete vymáčknout až 200 000 Kč na jedno zatočení.
Obrázek - Wild znásobí vaše výhry
Pan Zelený: „Tenhle automat musel vyzkoušet každý, kdo někdy navštívil kamenné kasino nebo hernu. Grafické zpracování je sice jednodušší, ale zároveň nadčasové. Super je mechanika vyplácení výher, kdy nemusím hlídat výplatní linie.“ Pan Červený: „Nejlepší je, když dorazí dva wildy hned na první dva válce. To už je mi pak celkem jedno, co přijde dál, protože to je zaručená bomba. Samozřejmě se nezlobím, když k nim přistane sedmička.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle