Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 10. 2021 Recenze

Royal Fruits: Vyhrávej jako král!

Ke správnému vladaři nepatří jen trůn a žezlo. Musí být také dobrým hostitelem a zajistit pro dvořany kvalitní zábavu. A právě takovou královskou zábavu si užiješ v nové pecce od Adellu.

Výherní hody můžou začít

Stoly se na královské hostině prohýbají pod náloží vybraného ovoce. Na tabuli tak nechybí oblíbené třešně, švestky, hrozny ani melouny. Pro výhru je potřeba seřadit některý ze symbolů alespoň ve třech kusech na jedné z jedenácti výplatních linií. Jak to, tak bývá u ovocných automatů, nejvíc hráče potěší šťastné sedmičky, které v pěti kusech nadělí 96násobek sázky. K parádním úlovkům dopomůže také královský štít s nápisem WILD, který nahrazuje všechny symboly kromě toho bonusového.

Staneš se králem minislotů?

Místo tradičního rytířského klání se v tomto královském paláci zúčastníš daleko zajímavějšího turnaje. Vstupenkou do něj je 3 až 5 chycených bonusových symbolů kdekoliv na válcích. Poté se na plátně objeví 3 až 9 mini automatů a tvůj úkol je jediný: Vytočit na nich tolik peněz, kolik jen pobereš. Na mini slotech jsou odlišné symboly – za bronzové koruny získáš hodnotu sázky, stříbrné koruny už sázku násobí x5 a zlaté x10. Na tomhle bonusu je nejlepší to, že dokud vyhráváš, točíš dál. Bonusovka totiž končí až ve chvíli, kdy se na všech mini automatech zobrazí červený kříž.
Pan Zelený: „Royal Fruits je skvělá ukázka toho, jak zkombinovat v základu jednoduchou ovocnou hru se zajímavou bonusovkou. Tady si zkrátka každej přijde na svý.“ Pan Červený: „Nejvíc mě baví bonusovka, ve který můžu ukázat svoje rytířský srdce a vymlátit z mini slotů co nejvíc. Je super, že spiny nejsou nijak omezený, a i když zbývá už jenom jeden slot, tak i z něho se dá vyždímat maximum!“

Mrkněte také na tohle