Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 12. 2021 Recenze

Way to Hell: Do pekla a zpět

Mystický tříválcový hrací automat Way to Hell od Adell představuje bránu do pekla, kterou lemují ohnivé plameny. Můžete se těšit na 27 výherních linií se starodávnými symboly a děsivými předměty magických čar a kouzel. Poznejte v online slotu praktiky okultismu a dejte si pozor na skryté nebezpečí.


Symboly okultismu

Na válcích online automatu vám stačí trefit alespoň 3 stejné symboly, které jsou vypláceny stylem criss cross. Nižší výhry získáte za stříbrné nebo zlaté symboly Necronomicon, které slouží k vyvolávání ďábelských stvoření nebo monster ze záhrobí a rozevřenou knihu temné magie.

Vyšší výhry v podobě 16 nebo 20násobku sázky dostanete za hlavu berana nebo černý lektvar čirého zla a lesknoucí se lebku. Nejhodnotnější výhru vám nadělí atraktivní andělice, která má pro vás připravený parádní 40násobek!

Bonus a mystery

Ohnivě červené písmeno V je ve výherním automatu mystery symbolem, který vás celkem ve 3 kusech dokáže obdarovat náhodným 20 až 100násobkem sázky.

Kdekoli na válcích ve třech kusech vám hru okoření přitažlivá čertice s vyvinutým hrudníkem, která okamžitě spustí bonusovku s 1 až 10 free spiny zdarma. Navíc lze v průběhu bonusovky ulovit další točky a pokud by se vám nevytvořila žádná výherní kombinace, můžete si dokonce vybrat jeden ze tří válců kliknutím na fialovou šipku a on se dodatečně roztočí. Máte tak dokonce další šanci na skvělou výhru.

Dostanete se z pekelných spárů a odnesete si tak tučnou výhru? Na rozdíl od hraní herního automatu zdarma můžete při hraní automatu za peníze získat kromě výher také zlatý Adell jackpot!
Pan Zelený: „Je super, jak je online casino hra svižná a jednoduchá. Když mi to zrovna v bonusovce nepadá, dotočení válce to vždycky vylepší. Andělská nadílka fakt stojí za to." Pan Červený: „Mystery véčko mě pěkně nasytí, kam se hrabe beran. Trpělivě vyčkávám až mi padne třetí rohatá ďáblice, abych to mohl pořádně rozjet v bonusovce!“

Mrkněte také na tohle