Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 12. 2021 Recenze

Way to Hell: Do pekla a zpět

Mystický tříválec Way to Hell od Adell představuje bránu do pekla, kterou lemují ohnivé plameny. Můžete se těšit na 27 výherních linií se starodávnými symboly a děsivými předměty magických čar a kouzel. Poznejte praktiky okultismu a dejte si pozor na skryté nebezpečí.


Symboly okultismu

Na válcích vám stačí trefit alespoň 3 stejné symboly, které jsou vypláceny stylem criss cross. Nižší výhry získáte za stříbrné nebo zlaté symboly Necronomicon, které slouží k vyvolávání ďábelských stvoření nebo monster ze záhrobí a rozevřenou knihu temné magie. Vyšší výhry v podobě 16 nebo 20násobku sázky dostanete za hlavu berana nebo černý lektvar čirého zla a lesknoucí se lebku. Nejhodnotnější výhru vám nadělí atraktivní andělice, která má pro vás připravený parádní 40násobek!

Bonus a mystery

Ohnivě červené písmeno V je mystery symbolem, který vás ve 3 kusech dokáže obdarovat náhodným 20 až 100násobkem sázky. Kdekoli na válcích ve třech kusech vám hru okoření přitažlivá čertice s vyvinutým hrudníkem, která spustí bonusovku s jedním až deseti free spiny. Navíc lze v průběhu bonusovky ulovit další točky a pokud by se vám nevytvořila žádná výherní kombinace, můžete si dokonce vybrat jeden ze tří válců kliknutím na fialovou šipku a on se dodatečně roztočí. Máte tak dokonce další šanci na skvělou výhru. Dostanete se z pekelných spárů a odnesete si tak tučnou výhru?
Pan Zelený: „Je super, jak je hra svižná a jednoduchá. Když mi to zrovna v bonusovce nepadá, dotočení válce to vždycky vylepší. Andělská nadílka fakt stojí za to." Pan Červený: „Mystery véčko mě pěkně nasytí, kam se hrabe beran. Trpělivě vyčkávám až mi padne třetí rohatá ďáblice, abych to mohl pořádně rozjet v bonusovce!“

Mrkněte také na tohle