Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 3. 2. 2023 Recenze

Diamond Hill: Vydoluj v ledovém království diamantové výhry

Na první pohled se ledem zahalená krajina v online hře Diamond Hill může zdát nehostinná, opak je ale pravdou. Novinka od výrobce Tom Horn je nabitá akcí! Přesvědč se o tom sám a najdi v mrazivém údolí parádní výhry.

Vyhrávej křížem krážem

Jako první tvoji pozornost získá netradiční rozložení válců do kosočtverce, kdy na 1. a 5. válec padá jeden symbol, na 2. a 4. válec 3 symboly a na prostřední válec 4 symboly. Trefit výhru je ale i přes tuhle neobvyklost brnkačka. Stačí, aby ti padly aspoň 3 stejné symboly na sousedících válcích zleva, a výhra je tvoje (tuhle mechaniku můžeš znát pod pojmem criss cross). Graficky čistá, pro oko příjemná hra, obsahuje v podstatě jen jeden běžný symbol – diamant v různých barvách.  Nejhodnotnější jsou zelené, oranžové a červené diamanty, za které v pěti kusech zkasíruješ 15, 20 nebo 50násobek sázky.

Násobící wild a respiny

Mašina je sice jednoduchá, ale nebudeš se u ní nudit. Hlavním zdrojem zábavy a napětí jsou krajní válce. I když jde jen o jedno okénko, tak je stěžejní pro získání luxusních výher. Na těchto dvou válcích se totiž může kdykoli objevit wild s náhodným násobitelem od x1 do x9, přičemž každý z násobitelů vynásobí výhru zvlášť. Navíc tě pokaždé, když padne výhra s žolíkem ve tvaru ledové krychle, čeká extra šance na úlovek v podobě respinu. Výherní symboly během něj zamrznou na válcích a probíhá dotáčení zdarma, dokud se výherní kombo rozšiřuje, nebo vznikají nové kombinace.
Pan Zelený: „Moc pěkná hra, ze který člověka nebolej oči. Snoubí v sobě jednoduchost s akčností a napětím, a hlavně potenciálem pro obří výhry. Kdo by nechtěl násobit výhru x9?“ Pan Červený: „Diamond Hill mi dost připomíná mojí oblíbenou Frozzy Fruits od e-gamingu, Tom Horn ale koncept ještě vyladil respinem, a za to dávám velkej palec nahoru.“

Mrkněte také na tohle