Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 19. 10. 2022 Recenze

Amazon’s Battle: Pusťte se do bitvy o poklady z džungle

Nabídka našich Sazka Her se opět rozrůstá o dalšího výrobce. Mašiny od bulharského Amusnetu jsou oblíbené nejen v Evropě, ale i třeba v Mexiku a v jižní Americe. První peckou, kterou si u nás od tohoto dodavatele zahrajete, je Amazon’s Battle. V ní osedláte divokého koně a zamíříte si to přímo do srdce džungle pro pořádnou dávku free spinů!

Nechte se okouzlit krásou Amazonie

Pětiválcová mašina umožňuje vybrat si počet linií, na které vsadíte. Roztočíte to na 5, 10, 15, 20, 25, na všech 30 řadách, nebo zkusíte štěstí a zahrajete si jen na jednu? Karetní symboly, tygr a zrzavá amazonka s brunetou vyplácejí výhry od 3 symbolů, kdežto blondýnka a válečnice s havraními vlasy vám nasypou zlaťáky už ve dvou. V pěti tyhle neohrožené bojovnice vyplácejí 50násobek sázky na linii. Ve dvou symbolech vyplácí í divoký amazonský kůň - ten kromě toho, že funguje jako wild, je i nejhodnotnějším znakem ve hře. Když se pořádně splaší a obsadí celou výherní řadu, tak si držte klobouky, do klína vám totiž spadne 1000násobek sázky na linii.

Free spiny a Jackpot Cards

Cestu k free spinům vám pralesem proseká bohatě zdobená sekera s nápisem Scatter. Čím víc jich najdete, tím větší porci volných toček si užijete. Potřebujete jich minimálně 7 kdekoli na prostředních 3 válcích a 7 spinů je vašich. Za 8 seker shrábnete 15 otoček zdarma a za 9 si vychutnáte výhry ve 30 free spinech. Kromě toho jste při každé otočce už od desetníku ve hře o jeden z Amusnet jackpotů, kde si z karet můžete vylosovat slušnou sumičku navíc!
Pan Zelený: „První hra od Amusnetu mě nadchla. Rád se podívám do odlehlých koutů světa a když mi k tomu krásný amazonky ještě přihrajou nějakou tu výhru, tak se vůbec nezlobím 😊.“ Pan Červený: „Líbí se mi, jak symboly často obsazují celé válce. I když výhry na jednu řadu nejsou nijak ohromný, každou chvíli trefím plný plátno, a to už je pak zajímavá jízda.“

Mrkněte také na tohle