Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 8. 10. 2021 Recenze

Blind Wild: Divočejší tříválec nenajdete!

Ovocných her je na trhu spousta, takže přijít s něčím neotřelým může být docela oříšek. Ve studiu Adell tento oříšek rozlouskli a vznikl tak jedinečný tříválec, ve kterém se můžete těšit na neobvyklé speciální funkce. Navíc jste každou točkou ve hře o jackpoty, které nechybí ani u her od tohoto výrobce!

Wild v každém spinu

Abyste na této tříválcové mašině vyhráli, je potřeba trefit některý ze symbolů ve třech kusech na jedné z pěti výherních linií. Z ovoce vás nejvíc potěší meloun, který vyplácí 60násobek sázky. Nejvzácnějším symbolem je tradičně sedmička, za kterou zkasírujete parádní 160násobek. Všechny symboly kromě bonusu nahrazuje wild, který v tomto automatu hraje důležitou roli. Máte totiž zaručeno, že ho uvidíte v každé točce! To je výhoda, kterou skoro žádná jiná hra nenabízí a mezi tříválci je to unikát.

Znásobte své výhry ve free spinech!

Za 3 symboly bonus kdekoliv na plátně budete odměněni 10 free spiny, ve kterých je to s wildem ještě zajímavější. Nejen že se žolík objeví v každém zatočení, ale ještě může výhry násobit. Násobitel startuje na jedničce a každým nevýherním spinem roste. Jakmile vyhrajete, tak se násobitel vrátí na jedničku. Když se vám tedy „poštěstí“ 9 spinů v bonusu nevyhrát, tak v poslední točce wild násobí výhru x9!
Obrázek - Znásobte své výhry ve free spinech!
Pan Zelený: „Vychytávka v podobě wilda v každý točce je fakt parádní, hlavně když se objeví přímo uprostřed, a zasahuje do 3 řad. To pak šance na výhru pořádně vyroste.“ Pan Červený: „Tohle je snad jediná hra, kde v bonusovce doufám, aby bylo co nejvíc spinů po sobě nevýherních. Je to sice o nervy, ale když se pak povede trefit výhru s násobkem x9, tak to za to rozhodně stojí.“

Mrkněte také na tohle