Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 10. 2023 Recenze

Joker Pro: Měj pod čepicí a odnes si Hotspot Win!

Tento klenot od švédského studia NetEnt je stálicí v naší nabídce už od spuštění online casina Sazka Hry. I po pěti letech se tahle pecka ze severu těší velké oblibě a patří mezi nejhranější online automaty od tohoto výrobce. Vyzkoušej i ty kouzlo jednoduchého online slotu s možností vyhrát jackpot v podobě 1000násobku sázky!

Vyhrávej v retro stylu

Nablýskaná klasika ve stylu retro mašin ti jednak dá vzpomenout na staré dobré časy u oldschoolových „beden“ v oblíbené hospůdce, ale především ti poskytne možnost trefit krásné výhry. Na pěti válcích o 10 výplatních řadách najdeš jen šest symbolů, což dělá slot jednoduchým a přehledným. Štěstí ti přinesou i nižší symboly jako čtyřlístky a podkovy, nejvíc ale získáš za sedmičky a zářivé diamanty, které v jedné plné linii vyplácejí 10 a 20násobek sázky.

Urveš Hotspot win?

Klíčovým symbolem celé hry je šaškova čepice s rolničkami. Jakmile se ukáže kdekoli na prostředních 3 válcích alespoň jeden tento speciální symbol, spustí se bonusovka Sticky wild respin, během které máš šanci na opravdu pořádnou trefu. Čepice zůstane na své pozici jako wild a první a poslední válce se kompletně pokryjí jedním velkým wildem. V následném otočení zdarma je tak výhra téměř tutová, navíc pokud se objeví další jokerova čapka, respin a s ním lavina výher směle pokračuje. Největším lákadlem je v bonusu trefit tři čapky na prostředním řádku – s touto kombinací tě čeká jackpot v podobě 1000násobku sázky. Budeš mít pod čepicí a napodobíš hráče Jirku a další výherce, kterým se poštěstilo tuhle super kombinaci trefit?
Obrázek - Urveš Hotspot win?
Pan Zelený: „Výherní automat Joker Pro je spolu se hracím automatem Starburstem a Twin Spinem moje nejoblíbenější online hra od Netentu. Na jednoduchou, ale přitom chytlavou a napínavou mechaniku ve spojení s klasickými symboly zkrátka nedám dopustit.“ Pan Červený: „Stačí si projít pár článků o výhercích a je mi hned jasný, že na týhle hře to prostě padá. Mě se trefit jackpot v podobě Hotspot winu zatím nepoštěstilo, ale už na tom poctivě makám 😊.“

Mrkněte také na tohle