Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 30. 1. 2020 Jak hrát

Apollo Games: To nejlepší z českých kasin konečně online

Další český výrobce her na Sazka Hrách! Jak jste si již určitě všimli, není měsíc, kdy by se online casino Sazka Her nerozšířilo. Tentokrát se dostala řada na v Česku jednoho z nejoblíbenějšího výrobce automatů – Apollo Games. 

Jackpoty i skvělé zpracování her

Tento český výrobce proslul atraktivními automaty v offline hernách a kasinech. V jeho portfoliu najdete jak klasické ovocné mašiny, tak i promakané hry s dějem a velkým množstvím bonusovek. Pro hráče jsou ale kromě zpracování Apollo automatů zajímavé i jackpoty, které můžete získat ve hrách jako bonus. Ty na hrách od Apolla nabízí v Česku pouze Sazka a mají dokonce 4 úrovně - bronzovou, stříbrnou, zlatou a nejvyšší platinovou, která je exkluzivní, takže ji jinde nenajdete. Platinový jackpot startuje na parádní částce 350 000 Kč!

Nejpopulárnější automaty

Nejpopulárnější hrou Apolla je jednoznačně automat Turbo Slots s robůtky, kteří expandují přes celý válec a pořádně umí zamíchat ovocnými symboly. Těsně za ním je automat Zelené Dobrodružství s násobícím panem Červeným a expandujícím panem Zeleným, který ovocem umí pořádně roztočit. Top trojku uzavírá neonový čtyřválec Midnight Fruits s vysokými násobky sázek a Cash back bonusem.

Dalšími skvělými hrami je klasický Bonus Joker II se dvěma wildy, roztažením jednoho z nich a roztočeními zdarma. Nesmíme také zapomenout na mafiánský automat Gangster World s násobícím wildem, free spiny a sticky respiny. Výjimečným pětiválcem je Pinky Cat, který ukrývá násobky až x16 a až 30 toček zdarma. Pokračování automatu Blood, tedy jeho druhý díl Blood Revival obsahuje násobící wildy a krásných 10 free spinů. Oddechovkou nakonec je pětiválec Slot Birds, z kterého si můžete odnést mystery bonus v podobě až 192násobku sázky s maximem 30 free spinů.
 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle