Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 8. 7. 2021 Recenze

Forest Fruit: Ovocný koktejl s překvapivou přísadou

Ovoce patří celosvětově k nejoblíbenějším motivům výherních automatů. Málokterý ale nabízí jak velké výhry v základní hře, tak skvělé bonusové free spiny zdarma. Hrací automat Forest Fruit tohle splňuje, a jak je u výrobce Tech4bet zvykem, můžete si sami vybrat, na kolika válcích to roztočíte.
 

Wild s násobitelem až x16!

Někdo má rád tříválce, na kterých jde celkem často natrefit na pěknou výhru, a někdo zase pětiválce, kde big winy padají méně často, ale mohou nabrat obřích rozměrů.  Každá z variant má trochu odlišnou tabulku výher, například za 4 melouny na čtyřválci shrábnete větší výhru než za stejný počet symbolů na pětiválci.

Jedno je ale společné: Prémiové symboly zvonek se sedmičkou vyplácejí 8 a 20násobek sázky už ve dvou kusech, a to ve všech variantách! Všechny úlovky může ještě pořádně navýšit wild, který výhru vždy násobí x2. Čím více wildů na výherní linii, tím lépe, protože se násobí i mezi sebou. To oceníte hlavně na čtyřválci a pětiválci, kde wildy znásobí vaši výhru až x8, potažmo x16.

Bonusovka, jakou byste od ovocné hry nečekali

To, na co se v každé hře těšíme nejvíc, je bezesporu bonusovka a ve Forest Fruit se opravdu vyplatí si na ní počkat. Když natrefíte kdekoliv na 2., 3. a 4. válci (u tříválce na 1., 2. a 3.) na scattery ve tvaru hvězdiček, spustí se 10 free spinů zdarma. V těch se každá výhra zamkne a probíhá dotáčení do doby, dokud se výherní kombinace rozšiřuje, nebo dokud vznikají nové kombinace. A kdo tuto nesmírně napínavou mechaniku zná například z výherních českých online automatů Hunter’s Dream 2 nebo Lumberjack, tak ví, že o parádní výhry v tomhle typu bonusu není nouze.

Navíc nově spouštíme jackpot i u her od Tech4Betu, i korunový spin vám tak může vynést klidně i půl milionu.
 
Pan Zelený: „Celkem netradiční spojení ovoce se skvělou mechanikou v bonusu mě fakt nadchlo, od Tech4Betu super nápad. Nejvíc mě bere tříválec, protože tam mi free spiny padají nejčastějc.“ Pan Červený: „Na týhle hře je nejlepší to, jak málo stačí k pořádný trefě. Stačí pár sedmiček nebo zvonků, k tomu wild a mám vystaráno. Hlavně na pětiválci, kde tahle kombinace může projet klidně 3 výherní linie.“

Mrkněte také na tohle