Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 26. 9. 2019 Jak hrát

Synot: České hry nově i na Sazce

Sazka Hry se rozšiřují o nabídku mašin od společnosti Synot! Vyslyšeli jsme tak vaše přání, které spočívalo v přidání automatů mezi naše online hry, které jsou inspirovány těmi, které znáte z kamenných kasin. Navíc se můžete zapojit každý měsíc do Synot turnajů, kde se hraje o parádní ceny. 

A to není vše! Jako bonus můžete získat tučné jackpoty, které vám mohou Sazka Hry nabídnout. Kromě klasického bronzu, silveru a goldu na vás u Synotu také čeká luxusní diamantový jackpot, který startuje na 300 000 Kč a naděluje statisíce korun! 

Klasické ovocné válce i hry s propracovanými bonusovkami

Firma z Uherského Hradiště přesně ví díky svým dlouholetým zkušenostem s casino hrami, co český zákazník chce a sází na jistotu. 

Ovocný tříválec Respin Joker  vyniká především svou jednoduchostí a je nejhranějším slotem ze všech Synot her. Druhou nejpopulárnější ovocnou hrou je exkluzivní automat Čertovská jízda, který si můžete vychutnat pouze na Sazka Hrách a pekelně si znásobit výhru 16násobkem sázky. Třetí nejhranější hrou je ovocný automat Firebird Double 27, který vás zase dostane skvělými efekty a ohnivým wildem, kterým je fénix rozdávající parádní výhry.


Pan Červený s panem Zeleným dále doporučují

Pro milovníky ovoce tu máme další vychytané hry. Další ovocný tříválec Fruity Gold s Jokerem, zlatými cihličkami a mystery kostkami, kde můžete hodit až 300násobek sázky. V ovocné hře Joker 40 najdete wildy úplně všude a za zlatou hvězdu lze navíc dostat 2 respiny. Za ovocnou výhru se třemi zlatými hvězdami místo Oscara obdržíte v automatu Fruit Awards astronomickou výhru.

Synot ale není jen o třešních a melounech. Automat Aladdin and Golden Palace vám může splnit všechna vaše přání a díky džinovi můžete získat v bonusovce kromě opakovatelných 10 free spinů až 1000násobek sázky. Partička drsňaček, které se nebojí vám vyplatit amazonským koněm 1000násobek sázky, to je automat Amazons' Wonders, ve kterém se mimo jiné dá získat ze lvích scatterů až 30 volných toček.

Ve hrách Book of Secrets nebo Hunter's Spirit zase najdeme expandující symboly nebo bonusovou funkci s dotáčením válců. U obou těchto her dokonce můžete vyhrát v bonusové hře další free spiny k dobru a jejich celkový počet tak bude neomezený. 😉

Povede se vám ulovit diamantový jackpot nebo trefit pěkně vysokou výhru?
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle