Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 2. 2021 Recenze

Hunter’s Dream 2: Legenda z českých kasin

O Češích se říká, že jsou národ chatařů a chalupářů. Možná právě tato myšlenka stojí za vznikem vůbec nejlepšího hracího automatu v českých kamenných kasinech. Tenhle peckový klasický automat od českého výrobce výherních automatů e-gaming má v sobě všechno, co nesmí chybět na pořádném herním automatu, a to wildy s násobitelem a našlápnutou bonusovku!

Wildy se mezi sebou násobí

Na dvacetiliniovém online automatu najdete kromě klasických karetních hodnot 9, 10, J, Q, K a esa symboly, které neodmyslitelně patří k divočině, kterými jsou orel, bizon, vlk a lovec. Vlk a Lovec nadělí výhru už ve dvou symbolech.

Určitě zpozorněte, když se na plátně objeví plápolající oheň. Táborák totiž plní funkci žolíka, a ještě vám výhry znásobí. Díky těmto ohňům můžou výhry už v základu hry nabrat obřích rozměrů.

Čím více wildů totiž trefíte ve výherní kombinaci, tím větší je pak násobitel výhry. Za 3 ohně získáte násobitel x8, pořádné výhry se ale dočkáte i s jedním ohněm, když přijde s lovcem nebo s vlkem.

Tenhle bonus prostě chcete ulovit

To nejlepší, co tenhle lovecký online slot může nabídnout, je bonusová hra. Stačí na prostředních válcích chytit 3 chaty. Jakmile se vám to podaří, dostanete jako bonus celkem 10 free spinů zdarma se super mechanikou.

Vždy, když dojde v bonusovce k výhře, symboly se uzamknou na místě a válce se dotáčí znovu do té doby, dokud se výhra rozšiřuje nebo dokud vznikají nové výherní kombinace. Skvělé je to, že během dotáčení se neodečítají točky zdarma. Zážitek ze zatočení zdarma se vám tak může pěkně prodloužit.

Sázky na jeden spin začínají na pětikoruně a končí na tisícovce. Maximální kořist z loveckých chat, kterou můžete získat je 400 000 Kč.
Pan Zelený: „Pěkný zisky už za dva symboly? To beru! Ne nadarmo je tenhle výherní automat v kamenných kasinech nejhranější. Je jednoduchá a zároveň má super bonus. I výhry za nižší symboly jsou někdy překvapivě velký, když se tam přimíchá táborák.“ Pan Červený: „´Bonusové free spins jsou v týhle online hře fakt boží. Lovec si ty chaty sice pěkně chrání, a čekání na bonus tak někdy může být pěkně dlouhý, ale stojí to za to. Nejlepší je, když se během nějaký otočky zdarma zamknou ohně. Pak už člověk jenom zaslechne bubny a ví, že padne raketa.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle