Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 3. 2023 Recenze

Pirátská plavba: Zakotvi se šéfy Sazka Her ve výherním přístavu!

Po Čertovské jízdě pánové Červený a Zelený kývnuli na další dobrodružství se Synotem. Když nastoupili na palubu lodi tohoto oblíbeného vývojáře, měli za to, že jejich úkolem bude bezpečně přepravit bedny s ovocem do nedalekého přístavu. To ještě netušili, že se v podpalubí skrývá pirátský lup, který je donutí plout nebezpečnými vodami. Potřebují pomoc každého zkušeného kapitána, tak se chop kormidla a dopluj s nimi pro pořádné výhry!

Odpal bombu s násobitelem

Ovoce na palubě téhle lodi je to nejlepší, na co můžeš v hráčských vodách natrefit. Hra vytvořená ve spolupráci se Synotem exkluzivně pro naše casino ti nabídne pět válců s pěti výherním řadami. Díky tomu je mašina jednoduchá, což ale neznamená, že by nedokázala nasypat parádní big winy, právě naopak. Všechny symboly s námořní tematikou (kromě lahve rumu a kotvy) vyplácejí slušné výhry už ve dvou kusech. 

Za kompas, sud se střelným prachem a truhlu s pokladem si pak v pětici přijdeš na 50, 100 a 250násobek sázky. Zajímat tě budou ale i nižší ovocné symboly. Jakmile se ti podaří trefit 3, 4 nebo všech 5 válců s jedním druhem ovoce, celá výhra se ti znásobí x3, x4 nebo dokonce x5. 100násobek sázky tak rázem získáš i za třešně a citrony. Plné plátno melounů, švestek nebo pomerančů znásobí tvoji sázku dokonce x200!

Kapitán Zelenáč v hlavní roli

Soutěž ve vázání lodních uzlů ovládl pan Zelený, a tak si mohl vybrat, jakou úlohu ve slotu sehraje. Neváhal ani vteřinu a rozhodl se, že se zhostí role wilda. A zvládl to skvěle – kromě toho, že nahrazuje ostatní symboly, se umí roztáhnout přes celý válec. Díky tomu máš větší šanci na ulovení násobitele za 3, 4 nebo 5 trefených válců. Pan Červený se spokojil s trochu pasivnější rolí lodního admirála. To mu ale nebrání nasypat ti ve čtveřici 100násobek, nebo v pěti kusech luxusní 500násobek sázky. Každým otočením kormidlem jsi navíc ve hře o nabité Synot jackpoty. Tak napni plachty a vyraz na plavbu plnou výher!
Pan Zelený: „Je super, že big winů se člověk dočká i za nižší symboly díky násobiteli za vyplněný válce. Beze mě by to ale nebylo ono, když se přimotám do otočky, šance na znásobení výher je hned větší!“ Pan Červený: „Koukám, že Zelenáč je pořád ještě odvařenej, že mohl ve hře žolíkovat. Zapomíná ale, že maximální výhru můžu obstarat jedině já!"

Mrkněte také na tohle