Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 10. 2022 Recenze

Flaming Fruit: Retro tříválec s flambovaným ovocem!

Nový dodavatel Tom Horn přichází do casina Sazka Her a s ním i první chytlavá retro mašina! Hra je inspirovaná staršími výherními automaty a dokáže ve vás vzbudit silnou nostalgii. Typický zvuk při točení válců dodává tomuto online automatu šťávu a šmrnc. V jednoduchosti je síla a ovoce se sedmičkami, to je prostě klasa!

Šťavnaté ovoce

Výrobce Tom Horn najdete sice na Maltě, ale nenechte se zmást tento dodavatel her vznikl u našich sousedů na Slovensku. Přináší nám oldschoolový tříválec Flaming Fruit, který se pyšní 5 herními liniemi a k výhře stačí trefit 3 stejné symboly. Nižší výhry získáte za třešně, citrony a pomeranče. Střední výhry dostanete za švestky se hrozny. Vysoké výhry čekají každého, kdo nasbírá melouny a bary. Nejluxusnější odměny však ulovíte za trojice hvězdiček a sedmiček, kde si můžete přijít na 32 nebo dokonce 64násobek sázky!
Pan Zelený:  "Když už si můžu vybrat, ovocná hra má vždycky přednost. Jelikož jsem fanda Respin Jokera, tak jakýkoli další tříválec mě automaticky zabaví na delší dobu." Pan Červený: "Zapínám autohru a už to frčí!  Melouny a sedmičky jsou moje nejoblíbenější symboly, tak šup sem s nimi!"

Mrkněte také na tohle