Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 12. 12. 2019 Recenze

Hunter’s Spirit: Hrací automat, který by si zamiloval i samotný Vinnetou

Online casino Sazka Hry na svém webu nabízí novou českou pecku! Výherní automat Hunter’s Spirit od Synotu má velmi podobnou mechaniku jako hrací online automat Hunter’s Dream 2, který je v českých hernách a kasinech vůbec nejhranějším. Hrací automat Hunter’s Spirit od Synotu má ale daleko propracovanější zvuky, díky kterým máte pocit, že jste opravdu na nějakém indiánském obřadu.

Sázku nejlépe zhodnotí indián a vlk

Hunter’s Spirit je pětiválcový herní automat s celkem 20 výherními liniemi. Sázka na jedno otočení začíná na pouhé koruně a končí na zákonem nejvyšší povolené sázce, kterou je 1000 korun. Za jednu otočku můžete pak vyhrát až 500 tisíc. Navíc si automat můžete vyzkoušet v demu zdarma a pak za peníze se pokusit ulovit až půlmilionový bonusový Synot jackpot.

Indiánské motivy se promítají i do symbolů. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou indián s vlkem, které k výplatě výhry potřebujete alespoň 2 ve výherní linii.   získání výhry u symbolů bizonů, orlů i všech karetních hodnot od 9 až po Eso pak potřebujete 3 tyto symboly.
Obrázek - Sázku nejlépe zhodnotí indián a vlk

Ohnivý WILD i skvělý bonus

V online slotu se nachází i divoký Wild, který má podobu ohnivého totemu. Pokud se objeví ve výherní linii, násobí výhru dvěma. Ale pozor, pokud se jích v linii objeví více, zisk může mít násobek až x16!

Hrací online automat také nabízí v bonusu oblíbené free spiny zdarma! Zatočení zdarma vyhrajete, když chytíte na prostředních třech válcích 3 symboly „BONUS“. Během 10 volných otoček se každá výherní kombinace zamkne a probíhá dotáčení válců. Ty končí až ve chvíli, kdy se buď linie s výhrou nerozšíří anebo nevznikne nová výherní kombinace. Díky této funkci si tak užijete dlouhotrvající volné otočky, během kterých navíc jde získat dalších 10 free spinů zdarma. Tak vezměte flintu do ruky a vyrazte na lov!

Obrázek - Ohnivý WILD i skvělý bonus
Pan Zelený: „Free spiny zdarma bez vkladu jsou boží! Hlavně, když se v nich zamkne pár žolíků vedle sebe.“ Pan Červený: „Jako malí jsme si vždycky hráli na indiány a asi není překvapení, že jsem byl rudoch vždycky já. Tenhle výherní Synot automat je stejný dobrodružství, jako naše klučičí hry.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle