Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 12. 12. 2019 Recenze

Hunter’s Spirit: Hrací automat, který by si zamiloval i samotný Vinnetou

Sazka Hry na svém webu nabízí novou českou pecku! Výherní automat Hunter’s Spirit od Synotu má velmi podobnou mechaniku jako online automat Hunter’s Dream 2, který je v českých hernách a kasinech vůbec nejhranějším. Verze od Synotu má ale daleko propracovanější zvuky, díky kterým máte pocit, že jste opravdu na nějakém indiánském obřadu.

Sázku nejlépe zhodnotí indián a vlk

Hunter’s Spirit je pětiválcový herní automat s 20 výherními liniemi. Sázka na jedno otočení začíná na pouhé koruně a končí na zákonem nejvyšší povolené sázce, kterou je 1000 korun. Za jednu otočku můžete pak vyhrát až 500 tisíc. Indiánské motivy se promítají i do symbolů. Těmi nejhodnotnějšími je indián s vlkem, které k výplatě výhry potřebujete alespoň 2 v linii. Bizony, orly i všechny karetní hodnoty od 9 až po Eso pak potřebujete 3.

Ohnivý WILD i skvělý bonus

Ve hře se nachází i divoký Wild, který má podobu ohnivého totemu. Pokud se objeví ve výherní linii, násobí výhru dvěma. Ale pozor, pokud se jích v linii objeví více, zisk může mít násobek až x16!

Hrací automat také nabízí v bonusu free spiny zdarma! Zatočení zdarma vyhrajete za 3 padlé symboly „BONUS“ na 2.,3. a 4. válci. Během deseti volných otoček se každá výherní kombinace zamkne a probíhají dotáčení. Ty končí až ve chvíli, kdy se buď linie s výhrou nerozšíří anebo nevznikne nová. Díky této funkci si tak lze zažít dlouhotrvající zatočení zdarma, během kterých navíc lze získat dalších 10 free spinů!

Obrázek - Ohnivý WILD i skvělý bonus
Pan Zelený: „Free spiny bez vkladu jsou boží! Hlavně, když se v nich zamkne pár žolíků vedle sebe.“ Pan Červený: „Jako malí jsme si vždycky hráli na indiány a asi není překvapení, že jsem byl rudoch vždycky já. Tenhle výherní Synot automat je stejný dobrodružství, jako naše klučičí hry.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle