Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 30. 12. 2021 Recenze

Hrací automat Hot Wild 100: Odneste si pytel dolarů a podkovy štěstěny

Vychutnejte si šestiválcový hrací automat Hot Wild 100 od providera Tech4Bet, který je nabitý tradičním šťavnatým ovocem, parádním žolíkem, podkovou štěstí a zlatým dolarem.  Navíc je pro váš přichystáno v ovocném mixu báječných 100 výherních linií. Vymačkejte z ovoce všechnu šťávu a obrňte se proti mrazivému počasí pořádnou porcí vitamínů, ať vás nic neskolí a jste stále fit!

Cenné sedmičky

Výhry můžete ve výherním online automatu Hot Wild 100 získat u sedmiček už od dvou kusů a u ostatních symbolů za 3 stejné kusy. Nižší výhry ulovíte za třešně, citrony, pomeranče a švestky a hrušky. Střední výhry dostanete za kulaté melouny a modré hrozny, kde v 6 kusech máte v kapse pěkný 15násobek. Nejvyšší odměnou jsou červené sedmy, které vám v 6 kusech nadělí krásný 50násobek. Wildem je proslulý Joker s fialovočervenou čepicí, pod kterou schovává bombastické výhry. Wild dokáže navíc i expandovat a pokud je součástí výherní kombinace, roztáhne se přes celý svůj válec, a to přijdou teprve skvělé výhry.

Dolary a stříbrná podkova

V tomto online slotu Hot Wild 100 máme 2 scattery stříbrnou podkovu a zlatý dolar, které sice nespouštějí bonusovou hru s free spiny zdarma, ale dokážou vám výhru nádherně znásobit. Dolary najdete všude a podkovy na všech válcích kromě pátého. 4 stříbrné podkovy, které uprostřed schovávají maličký čtyřlístek vás obdarují dokonce úžasným 100násobkem sázky. Nejluxusnějšími symboly jsou krásné zlaté dolary, za které v 6 kusech ukořistíte neuvěřitelný 500násobek!
Obrázek - Dolary a stříbrná podkova
Pan Zelený: „Dva scattery, co mi můžou v herním automatu nadělit parádní násobky, to se jen tak nevidí. Wild roztáhnutej přes celej válec mi dokáže vždycky udělat obrovskou radost.“ Pan Červený: „Napjatě čekám až se dotočí válce a padnou mi 3 nebo 4 podkovy. K tomu pak stačí pole plný dolarů a hned jsem v balíku. Ovoce je prostě česká klasika, která nikdy neomrzí!“

Mrkněte také na tohle