Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 27. 7. 2022 Recenze

Zlaty úl: Oslaďte si život výhrou 450 000 Kč!

Další hrou z unikátních Extra her, které si můžete zahrát pouze u nás, je Zlatý úl. Neobvyklá hra vás postaví před včelí úl, pod jehož plástvemi se ukrývají kromě medu i pořádně sladké výhry. Kolik si pro vás pilné včelky připravily?

Zvolte si svůj šťastný symbol

Stejně jako v dalších Extra hrách je i ve Zlatém úlu fixně nastavena sázka, a to na 15 Kč. Samotný průběh hry je velmi jednoduchý. Na začátku si vyberete svůj lucky symbol, který pak hledáte v plástvích. Přinese vám štěstí medvěd, včelí královna nebo některý z pestrých květů? S výherními liniemi si zde hlavu lámat nemusíte, symboly hledáte na 7 řádcích o 4 až 7 polích, které vytvářejí tvar úlu. Výše vašeho úlovku nezávisí na počtu nalezených symbolů, ale kde je najdete. Každý řádek je označen odlišnou výhrou, přičemž vám stačí 3 kusy vašeho symbolu a výhru máte v kapse!

Sklenice medu a bonusovka

Kromě základních symbolu můžete pod plástvemi narazit na sladké překvapení v podobě sklenic medu. Tento symbol funguje jako scatter, takže abyste vyhráli, nepotřebujete ho najít na totožném řádku. 
4 sklenice kdekoli napříč úlem vám vrátí sázku a s každou další sklenicí výhra krásně roste až do pěkných 30 tisíc korun za 10 scatterů. Kromě toho je zde ohromně snadné trefit bonusovku - stačí jeden symbol “Extra hra” a zahrajete si jedno kolo zdarma. To má stejné parametry jako základní hra, takže v něm můžete narazit jak na med, tak na výherní symbol, který vám vynese až 450 000 Kč!
Pan Zelený: „Červenec je ideální měsíc pro sklizeň medu a ten je v týhle hře fakt hustej. Ke štěstí mi tu stačí chytit kdekoli 4 sklenice, což je vzhledem k počtu políček super!” Pan Červený: „Sklenice medu jsou sice fajn, ale já vždycky mířím na ty nejvyšší výhry. A když k tomu stačí trefit jen 3 symboly na řádku, tak na sebe big winy nenechávaj dlouho čekat 🙂” 

Mrkněte také na tohle