Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 30. 4. 2021 Recenze

Enchanted Winnings: Kouzelný les plný pokladů

Královský palác, kde si můžete zahrát partičku s Královnou diamantů, Křížovým králem nebo se Srdcovým princem, je obklopený tajuplným lesem. Když do něj vkročíte, už nebudete chtít vylézt, kouzelné výhry vás totiž naprosto uchvátí.

Vyhrajte až 5000násobek sázky!

Výrobce Neogames je na Sazka Hrách oblíbený především díky výše zmíněným karetním hrám. Automat Enchanted Winnings vás ale překvapí mechanikou, která je zcela odlišná. Symboly se na herní ploše posunují po dvou stezkách směrem ke středu a k výhře stačí, aby spolu aspoň 3 stejné obrázky vodorovně nebo svisle sousedily. Po výhře symboly vybuchnou a objeví se místo nich křišťálová koule, která funguje jako Wild. Dokud vyhráváte, spin pokračuje. Jedna točka vás tak pobaví na delší dobu, a ještě vám může přinést pohádkové výhry – trefte pětici zlatých berušek a shrábněte 5000násobek vaší sázky.

Magické drahokamy spustí bonus

Na začátku každého spinu jsou vlevo dole a vpravo nahoře magické kameny ve tvaru šipek. Cílem je dostat tyto šipky do středu spirály – zkrátka stačí pár výher a výbuchů a kameny jsou tam, kde je potřebujete a začne bonusovka. V té budete se zatajeným dechem sledovat, co se vylosuje za symbol. Všechny kusy tohoto symbolu, co se zrovna nachází na stezce, se promění ve Wilda a může se tak spustit nekonečná lavina výher.
 
Pan Zelený: „Ve hře se mi líbí, jak funguje Wild. Když je totiž ve výherní kombinaci, tak navíc odstraní sousední symboly a šipky se pak posouvají do středu mnohem rychleji.“ Pan Červený: „Bonusovka je tady fakt parádní. Sice je to vlastně jenom jedna točka, ale když se promění ve Wilda ten správný symbol, je to fakt hukot.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle