Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 12. 2021 Recenze

Synot automat Čertovská jízda: Vyzrajete nad ďábelskými šéfy Sazka Her?

Pánové Červený a Zelený neváhají a pro dobrý hrací automat se odváží vydat až do samotného Pekla. Nedávno se Synotem podepsali smlouvu krví, jejíž výsledek můžete naplno pocítit nyní i vy. Hluboko pod zemí si musí každý z nich odpracovat svůj díl, postupně už je pohlcuje temnota a čekají na odvážné hráče, aby jim mohli nadělit nevídané výhry. Připravte si žáruvzdorné pytle a vyrabujte pekelnou podzemní výheň rozžhaveného pětiválce.

Pekelné symboly s wildem

Na výhru potřebujete ulovit 3 stejné symboly a u sedmičky s korunou vám stačí jen 2. Nižší výhry získáte za ovoce, vyšší pak za čtyřlístky, zvonky a sedmičky. Nejluxusnější odměnu ovšem trefíte v 5 kusech zlaté koruny, za které máte v kapse parádní 200násobek sázky. Wildem je pan Zelený, který na vás čeká s trojzubcem a horkou lázní v černém kotli. Z kotle při výhře vytryskne lávový gejzír a zelenáč vám nadělí pěkný dvojnásobek výhry. S každým dalším Wildem, který tvoří výherní kombinaci se vám zvyšuje násobitel, který ve 4 kusech dosahuje až neuvěřitelných x16!

Ohnivá show s řetězy

Bonus symbol vás čeká na prostředních třech válcích, kde se může zjevit pan Červený jako kravaťák s klouboučkem, který má pro vás připravenou výhodnou smlouvu a ve 3 symbolech vás pošle s démonickým smíchem přímo do bonusovky s 10 free spiny zdarma. Jakmile se rozvine vaše smlouva, začne ta pravá ohnivá show. Energická hudba vám skvěle rozproudí krev a jak se zpívá: „v pekle výhry sázej“! Výherní symboly se uzamknou řetězy a zbytek symbolů se dotáčí. Dokud padá jedna kombinace za druhou, dotáčení stále pokračuje až do nevýherní točky. S násobky Wilda a dotáčením válců výhry letí raketově vzhůru. Každým stisknutím tlačítka roztočení jsou navíc po stranách válců vychrleny mohutné plameny, na kterých by šlo s klidem opékat buřty. Získáte královskou korunu a stanete se vládci podsvětí?
Obrázek - Ohnivá show s řetězy
Pan Zelený: „U všech rohatých, ta láva v kotli je jako živá! Ty mega násobky mě hned dostanou k super velký výhře. To pak šlehají plameny vysoko do vzduchu až mám pocit, že vylezou z obrazovky. Světelný efekty jsou tu fakt libový!“ Pan Červený: „Na moji ďábelskou smlouvu s bonusovkou nemáš zelenáči! 10 volných otoček navíc s možností dotočení válců, to jen tak netrumfneš. Navíc ti může padnout během bonusu dokonce dalších deset extra free spinů. To by v tom byl čert, aby nepadla pořádná výhra!“

Mrkněte také na tohle