Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 8. 10. 2019 Recenze

Respin Joker: Klasický výherní automat plný ovoce

Větší automatovou klasiku v online casinu Sazka Hry mezi mašinami snad ani nenajdete. Online automat Respin Joker od výrobce Synot je totiž přesně to, na co jsou lidé zvyklí z klasických automatů v kasinech a hazardních her v hernách. Tříválcový hrací automat s ovocnými motivy vás rozhodně nudit nebude a můžete si ho zahrát zdarma nebo za peníze.

Tři válce se známými symboly

Synot při vývoji online slotu Respin Joker vsadil na zkušenosti z klasických kasín. Zpracování i grafika automatu totiž silně připomínají hry, které v online světě působí tak trošku retro. Ne každý hráč ale stojí o automaty přeplněné animacemi a složitými bonusy, a tak je více než jisté, že tento výherní online automat Respin Joker si najde své fanoušky i tady.

Tříválcový herní automat obsahuje pět výplatních linií. Sázka na jednu otočku začíná od pouhé koruny a končí na tisícovce. Nejvyšší možnou výhrou je půl milionu. Casinová online hra obsahuje klasické symboly, jako jsou zvonečky, melouny, hrozny, citronky anebo třeba třešně. Objevuje se zde ale i Žolík (Joker).

Roztočení zdarma

Joker nahrazuje úplně všechny symboly. Navíc pokud je divoký symbol ve výherní kombinaci, spustí se nová otočka zdarma s tím, že původní výherní kombinace zůstává na svém místě. Z výhry se tak budete radovat minimálně dvakrát. Pokud se během respinu objeví nová výherní řada opět s žolíkem, získáte další nové volné zatočení.

Známou výhodou je bonusové zdvojnásobení výher. To získáte, když jsou všechny válce pokryté jedním symbolem. Za 9 kusů ovoce anebo zvonečků se tak můžete radovat z ještě krásnější výhry.

Obrázek - Roztočení zdarma
Pan Zelený: „Jednoduché hrací automaty jsou super. Je fajn si občas zkusit něco jinýho, než efekty přeplácanou online hru.“ Pan Červený: „Online automat Respin Joker je skvělá vzpomínka na dobu, kdy se nám o hraní na internetu mohlo akorát tak zdát.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle