Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 11. 2020 Jak hrát

Dámy a pánové, představujeme vám automaty Tech4Bet!

Ačkoliv by samotný název herního studia mohl svádět k myšlence, že jde o zahraniční firmu, opak je pravdou.

Tech4Bet, společnost založená v roce 2019 je sice na trhu s online hrami novým jménem, o to větší jsou však její ambice a snaha ukázat, že má rozhodně co nabídnout.

A jelikož jde o českou firmu, je jejím cílem uspokojit potřeby zejména českých a slovenských hráčů v široké poptávce po kvalitních výherních automatech.

Hry od Tech4Bet, zábava doslova "šitá na míru"

Aby si s hrami od Tech4Bet přišel na své skutečně každý, jsou pro vás připraveny parádní pecky a o tom, kolik bude ve hře válců nebo dokonce výherních línií rozhodnete přímo vy po spuštění hry!

Najdete tu oblíbené ovocné automaty 81 Hot Ways, Wild Joker, Hot Wild 100, Respin Queen, Simply Ways, Scalper a Forest Fruit. Nechybí ani exkluzivní hry, které si můžete zahrát pouze na Sazka Hrách, a k nim patří online hra Červená Horečka, která v podzemním dole skrývá obrovské zásoby zlata a karetní hra Plátýnko, která dříve byla v českých putykách velice populární. Odsvědčenou klasikou je pak Lumberjack s násobky a 10 free spiny.

Navíc k tomu všemu můžete získat i Royal jackpot, který startuje na skvělé částce 300 000 !

Chystáme ale i další hry, kde si budete moci volit přímo ve hře počet válců nebo výherních řad díky vylepšeným multihrám.
 
Máte se tedy rozhodně na co těšit!

Mrkněte také na tohle