Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 19. 10. 2020 Recenze

Porovnání hracích automatů: Hot Spin & Hot Spin Deluxe

Opakování her a pokračování úspěšných motivů není ve světě online automatů nic výjimečného. Některé online sloty mají tisíce fanoušků všude po světě, a tak je z pohledu výrobců logické, když jim vymyslí pokračování. Ta obvykle mají lepší grafiku i lepší bonusovky. A naštěstí tohle platí i u výherního automatu Hot Spin a jeho pokračování s dodatkem Deluxe od studia iSoftbet. Jaký je v automatech rozdíl?

Rozdílná výše sázek a nejvyšší možná výhra

Obě online hry jsou pětiválce s 20 výplatními liniemi. Liší se ale rozptyl výše sázek. V prvním dílu je možný vklad od 0,20 do 200 korun s nejvyšší možnou výhrou 400 tisíc. V Deluxu si můžete vsadit od jedné do padesáti korun a odnést si můžete 435 900 Kč.

Stejné jsou v obou online automatech i symboly, jen v druhém díle mají jinačí vzhled. A stejně se spouští i bonusovka, která se aktivuje symbolem bonusu na prvním, třetím a pátém válci. Získáte za ně v obou hrách jedno až patnáct zatočení zdarma s extra funkcí, která se vylosuje na kole štěstí.

Obrázek - Rozdílná výše sázek a nejvyšší možná výhra

Druhý díl má více extra funkcí

V prvním dílu jich je 6 a ve druhém 8. Vytočená funkce trvá po celou dobu otoček. V obou titulech se může kolo štěstí aktivovat i náhodně v jakékoliv otočce. To pak platí extra funkce na jednu otočku. V druhém díle se pak navíc stejným způsobem může vytočit multiplikátor výher, který může přinést až desetinásobný zisk oproti normálu.

Tak který z dílů si vyberete?

Obrázek - Druhý díl má více extra funkcí
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle