Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 11. 2019 Recenze

Narcos: Dostaň Escobara za mříže!

Sazka Hry představují další skvělou novinku! Tentokrát se jedná o automat společnosti NetEnt, která už tradičně přepracovává populární témata do her. Tentokrát si tihle Švédi vybrali seriál z produkce Netflix o nejznámějším drogovém bossovi všech dob – Pablu Escobarovi.

Až půl milionu za jednu otočku

Automat Narcos, který je na motivy stejnojmenného seriálu, nabízí 5 válců s 243 výplatními liniemi. Hry, které mají tento počet linií, jsou populární především proto, že k připsání výhry stačí mít na libovolných pozicích alespoň tři symboly zleva.

Narcos vás vtáhne svým perfektním zpracováním do děje a vy máte pocit, jako byste byli dalším agentem DEA. Sázky na jedno otočení jsou podstatně nižší, než kolik utrácel slavný mafián za pouhé gumičky na peníze, přesto se dá vyhrát krásný balík ve výši půl milionu. Vklady jsou pak možné od 4 do 1000 korun.

Pořádná nálož bonusů

V NetEntu ale moc dobře vědí, že kvalitní grafické a zvukové zpracování nestačí. Proto je hra plná našlapaných bonusovek. První z nich je Walking Wild. Tahle funkce se automaticky aktivuje, pokud se symbol žolíku objeví ve výherní kombinaci. Když sázkař pro další otočku nezmění výši vkladu, wild poskočí o jednu pozici doleva. To se opakuje tak dlouho, dokud je součástí výherní linie.

Funkce Drive-By se může kdykoliv náhodně aktivovat a symboly, na kterých jsou motivy hrdinů seriálu, se mohou změnit ve wild.

Bonusovka Locked up se spustí, pokud se v jednom řádku objeví alespoň 3 symboly s Pablem Escobarem. Poté na ostatní pozice padají pouze další symboly s mafiánem a hráč čeká vždy tři roztočení, jestli se objeví nový výherní symbol. Pokud ano, odpočítávání spinů se obnoví opět na 3 a pokud ne, hra končí.

Poslední extra funkcí, kterou Narcos nabízí, jsou free spiny. Ve hře jich je rovných 10, které získáte za 3 symboly na 1., 3. a 5. válci. V nich se navíc opakuje v každém skinu již zmíněná funkce Drive-By, která může proměnit symboly s hrdiny na Wild.

Tahle hra je prostě promakaná od A až po Z. Navíc od 26.11 do 10.12. je s hrou spojená úžasná akce, ve které můžete vyhrát televizi za více než 60 tisíc! Více informací zde.

Obrázek - Pořádná nálož bonusů
Pan Zelený: „Tak tohle je síla! Narcos je můj oblíbený seriál a teď s ním můžu vyhrát i spoustu peněz. Když mi přijdou free spiny, mám stejnou tepovku jako agent Murphy, když se snažil dostat Escobara!“ Pan Červený: „Není nic lepšího, než když si myslíte, že spin nevyhrál a najednou přilítne auto a promění hrdiny v žolíky. Plata o Plomo!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle