Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 24. 3. 2023 Jak hrát

VLT výherní automaty

Dříve jste mohli hrát VLT automaty pouze v kamenných hernách a kasinech. Nyní už díky online casinu Sazka Hry nemusíte nikam cestovat, hrát na zaprášených starých bednách a digitálních výherních automatech. Novější VLT automaty si nyní můžete zahrát online s vyšším počtem jackpotů, které navíc padají mnohem častěji než v klasických hernách.

VLT neboli Videoloterijní terminál je výherním automatem, který je zapojený do větší sítě s ostatními výherními automaty. Hrací automaty mohou být propojené v rámci jednoho kasina nebo i více provozoven dohromady. Díky tomuto propojení automaty sdílí své bonusové progresivní jackpoty a můžete si vytočit výhru za několik milionů nebo i miliard korun.

Online automaty s top jackpoty

Na jackpoty se skládají určitým procentem všichni hráči, kteří hrají na VLT automatech v dané síti. Pokud by byl jackpot pro každý online automat zvlášť trvalo by velmi dlouho než by dosáhl vysoké částky. V České republice ovšem jackpoty mohou narůst maximálně do částky 500 000 korun. Tuto hranici u nás vymezuje zákon. Hrát VLT sloty s jackpoty je stejně jednoduché, jak hrát klasické herní sloty a ještě se u toho více zabavíte.

V našem online casinu navíc získáte bonus za registraci a další zajímavé casino bonusy se kterými to můžete hned roztočit. Vyberte si svoje online automaty a vyzkoušejte si je zdarma v režimu pro zábavu a potom se můžete pustit za peníze do lovu legendárních výher, statisícových jackpotů a free spinů zdarma. 

Mrkněte také na tohle