Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 9. 2020 Recenze

Esqueleto Explosivo 2: Zpívající kostlivci se vrací na Sazka Hry!

Další automat v naší nabídce se dočkal pokračování. Esqueleto Explosivo od Thunderkicku se vrací s druhým dílem. Populární kapela na oslavě Día de Muertos si přichystala vylepšení. Ale nebojte. Jejich chytlavé popěvky po každém výherním spinu zůstaly. Na co nového se ve hře můžeme těšit?

Kapela co vyhrává!

Motiv hry je to hlavní, co mají oba díly společného. Ve prospěch hráčů hraje ale fakt, že ve dvojce je hned 99 výplatních linií, což je oproti původním 17 opravdové zlepšení. Je nižší i maximální sázka, kdy nyní můžete vsadit nejvíce 100 korun. Získat za ně můžete ale více. V prvním díle šlo totiž z jedné otočky vytěžit 350 tisíc a ve dvojce je to rovný půl milion.

Na pětiválcovém automatu navíc nyní přibyly dva symboly. Tím prvním je žena se zářivou parukou, která vyplácí nejvíce ze všech symbolů. S ní se ještě objevuje lebka robota, který umí spustit free spiny. A modří už vědí, že otočky zdarma jsou tím největším vylepšením druhého dílu hry.

Exploze zůstaly

I nadále ve hře platí, že všechny výherní symboly explodují a popadají za ně další symboly s násobitelem až x32. Pokud se objeví kdekoliv zlatý WILD, tak se bez ohledu na úspěšnost otočky rozbouchne společně se všemi okolními symboly a posune Mucho násobitel o jednu hodnotu.

Ve free spinech, které získáte za 3 již zmíněné scattery s podobou robota, může být násobitel až x64. V deseti otočkách, kterých ale může být nakonec i víc, potřebujete vidět žolíka co nejčastěji. Nejen, že vám přinese dost možná parádní výhry, ale ještě může zvýšit násobení výher. Za tři chycené wildy se totiž vždy základní násobitel výher zvýší, a ještě se postupně odemkne až maximální hodnota. Tak na jaký multiplikátor se dostanete?

Obrázek - Exploze zůstaly
Pan Zelený: „Tak týhle třeskavý hry jsem se nemohl dočkat. První díl jsem si zamiloval a dvojka ho doplnila o to, co mu chybělo.“ Pan Červený: „Free spiny jsou fajn. Mnohem víc ale oceňuju 99 výplatních linií nebo nový symbol zpěvačky, která přináší největší výhry. A je super, že vtipné popěvky zůstaly.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle