Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 29. 7. 2019 Recenze

Sesaď Královnu diamantů z trůnu!

Karetní online hra, kterou nenabízí žádné jiné online casino na tuzemském trhu, si brzo získá výhrami i vaše srdce. Královna diamantů od společnosti NeoGames totiž není klasický hrací válcový automat, na které jsme zvyklí v českých kasinech. Nevšední zpracování a originalita karetní hry ale není to jediné, co Královna nabízí. V této online hře jsou navíc i dvě bonusová kola.

Maximální výhra až 300 tisíc

Před každým novým rozdáním karet si můžete sami ve hře nastavit, kolik jich chcete od královny dostat a jaká bude výše sázky na každou jednotlivou kartu. V nabídce je 3–18 karet. Nezapomínejte ale, že s každou kartou navíc roste i šance na pořádnou výhru!

Výhru v základním režimu hry získáte při odkrytí karty se symbolem královny. Hráč ihned vyhraje částku, která je na dané kartě uvedena. Pokud se objeví více královen najednou, vaše výhry se sečtou.

Nejvyšší možná získaná částka v této karetní online hře je neuvěřitelných 300 tisíc korun. Rozsah vkladu je od 0,45 Kč až do 180 korun.

Obrázek - Maximální výhra až 300 tisíc

Bonusy zdarma

Žolík: Pokud se mezi odkrytými kartami objeví symbol Žolíka, spouští se bonusová hra s 16 kartami. Hráč si z nich postupně vybírá a s každým odkrytím Jokera zvýší svou výhru. Mezi výherními kartami jsou ale také ty karty, které mají označení X. Pokud hráč narazí přesně na 3 takové karty, hra pro něj končí a vyhrává částku, kterou do té doby nasbíral.

Souboj: Druhá bonusová hra připomíná svým průběhem online blackjack. Aktivuje se odkrytím tří karet se žlutým diamantem a hráč v ní vyzve zákeřnou soupeřku – Královnu diamantů. Na novém herním poli se se objeví dvě řady s 20 kartami. Ty, co jsou nalevo, patří vám. Ty vpravo jsou protihráčky. Kliknutím na tlačítko Bojuj začíná vždy nový souboj, kde platí jednoduché pravidlo – vyšší karta bere. Pokud máte s královnou shodnou hodnotu, rozhodne o vítězi rozstřel.

Obrázek - Bonusy zdarma
Pan Zelený: „Královnu diamantů mám rád pro její originalitu. Nikde jinde na českém trhu podobnou hru nenajdete a je to příjemné rozptýlení od klasických výherních automatů." Pan Červený: „Nejlepší na celé karetní hře je bonusová hra Joker. Miluju to napětí, když se rozhoduju, jakou další kartu odkryju."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle