Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 29. 7. 2019 Recenze

Sesaď Královnu diamantů z trůnu!

Hra, kterou nenabízí nikdo jiný na tuzemském trhu, si brzo získá i vaše srdce. Královna diamantů od společnosti Neo Games totiž není klasický válcový automat, na které jsme zvyklí na českém internetu. Nevšední zpracování a originalita ale není to jediné, co Královna nabízí. Ve hře jsou navíc i dvě bonusová kola.

Maximální výhra až 300 tisíc

Před každým novým rozdáním karet si můžete sami nastavit, kolik jich chcete od královny dostat a jaká bude výše sázky na každou z nich. V nabídce je 3–18 karet. Nezapomínejte ale, že s každou kartou navíc roste i šance na pořádnou výhru!

Tu v základním režimu hry získáte při odkrytí karty se symbolem královny. Hráč ihned vyhraje částku, která je na dané kartě uvedena. Pokud se objeví více královen najednou, vaše výhry se sečtou.

Nejvyšší možná získaná částka je neuvěřitelných 300 tisíc korun. Rozsah vkladu je od 0,45 Kč až do 180 korun.

Obrázek - Maximální výhra až 300 tisíc

Bonusy

Žolík: Pokud se mezi odkrytými kartami objeví symbol Žolíka, spouští se bonusová hra s 16 kartami. Hráč si z nich postupně vybírá a s každým odkrytím Jokera zvýší svou výhru. Mezi výherními kartami jsou ale také ty, které mají označení X. Pokud hráč narazí na 3 takové, hra pro něj končí a vyhrává částku, kterou do té doby nasbíral.

Souboj: Druhá hra se aktivuje odkrytím tří karet se žlutým diamantem a hráč v ní vyzve zákeřnou soupeřku – Královnu diamantů. Na novém herním poli se se objeví dvě řady s 20 kartami. Ty, co jsou nalevo, patří vám. Ty vpravo jsou protihráčky. Kliknutím na tlačítko Bojuj začíná vždy nový souboj, kde platí jednoduché pravidlo – vyšší karta bere. Pokud máte s královnou shodnou hodnotu, rozhodne o vítězi rozstřel.

Pan Zelený: „Královnu diamantů mám rád pro její originalitu. Nikde jinde na českém trhu podobnou hru nenajdete a je to příjemné rozptýlení od klasických automatů." Pan Červený: „Nejlepší na celé hře je bonusová hra Joker. Miluju to napětí, když se rozhoduju, jakou další kartu odkryju."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle