Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 16. 3. 2023 Jak hrát

Casimi: Český výrobce online automatů dorazil do kasina Sazka Hry!

Firma Casimi pocházející ze Zlína vznikla v roce 2020 a rozhodně má, co nabídnout. Je známá především svými inovativními moderními hracími automaty s exkluzivními mechanikami. Originální grafika těchto tematických online automatů je na špičkové úrovni a nejen ovocné online sloty jsou udělané ve svěžím netradičním duchu.

V online casino hrách najdeme expandující wildy, wildy s násobitely, sticky symboly s respiny, kolo štěstí a samozřejmě nesmí chybět v bonusové hře free spiny zdarma.

Proč si zvolit právě automaty od Casimi?

Vývojáři od Casimi mají s online automaty letité zkušenosti a tak přesně vědí, co má český hráč nejvíce v oblibě. Zaměřují se převážně na samotný herní zážitek, v němž poskytují mimořádnou kvalitu. Nemusíte se bát, že na výherních automatech bude miliarda funkcí, které budou komplikované a těžké k pochopení.

Casimi automaty v kasinu Sazka Hry jsou snadno ovladatelné a bonusové funkce pochopíte téměř okamžitě. Hrací automaty obsahují osvědčenou herní logiku, která je vyšperkovaná k dokonalosti!

Tak vyrazte do online casina Sazka Her, kde si všechny automaty lze vyzkoušet bez registrace zdarma a dopřejte si pořádnou dávku fantazie a adrenalinu. Doporučujeme například zábavný automat 81 jménem 81 Multiways Classic Hodně štěstí ve hře!

Mrkněte také na tohle