Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 4. 2020 Recenze

Multi Vegas 81: Ovocná bomba s násobením výher

Jednou z prvních her od Kajotu na Sazka Hrách je Multi Vegas 81. Automat, který má jednu z nejpopulárnějších mechanik v Česku, můžete znát z kamenných kasin a heren. Studio moc dobře zná tuzemský trh, a proto se nemůžeme divit, že hlavními symboly jsou sedmičky, zvonečky a trocha ovoce.

Žádné pevně dané výherní linie!

Čtyřválcový automat s 81 v názvu nemá žádné pevně dané výherní linie. K výhře stačí mít alespoň 3 stejné symboly na sloupcích zleva. Roztočit automat jde za sázku pouhé koruny, maximální možný vklad je tisícovka. Z jedné otočky si pak nejvíce můžete odnést rovných 500 tisíc.

WILD výhru dubluje

Hra sice nenabízí free spiny ani jiné bonusové kolo, skvělým doplňkem je ale žolík Multi WILD. Ten nahrazuje úplně všechny symboly, a ještě navíc násobí výhry. Jeden zdvojnásobuje, dva WILDY výhru násobí x4 a tři dokonce x8. Jedna sedmička v kombinaci s pár žolíky tak přináší pořádnou výhru a je jedno, jak vysoký vklad byl.
Obrázek - WILD výhru dubluje
Pan Zelený: „Číslo 81 v názvu hry vždycky mě vždycky zaujme. Zpracování je sice u týhlé hry trošku old school, proč ale předělávat pravou klasiku?" Pan Červený: „Wild co násobí výhry? Paráda. Už dva na plátně uměj zařídit pořádnou raketu!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle