Vážení zákazníci, momentálně evidujeme technické potíže s webem.

 

Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 4. 2020 Recenze

Multi Vegas 81: Ovocná bomba s násobením výher

Jedním z prvních hracích automatů od Kajotu v českém online casinu Sazka Hry není nikdo jiný než hráči velice oblíbený ovocný automat Multi Vegas 81.

Výherní automat, který má jednu z nejpopulárnějších mechanik v Česku, kterou můžete znát z kamenných kasin a heren. Studio Kajot moc dobře zná tuzemský trh, a proto se nemůžeme divit, že hlavními symboly jsou sedmičky, zvonečky a trocha ovoce.

Žádné pevně dané výherní linie!

Čtyřválcový automat 81 nemá žádné pevně dané výherní linie. K výhře stačí mít alespoň 3 stejné symboly na sloupcích zleva. Roztočit herní automat jde za sázku pouhé 1 koruny, maximální možný vklad je tisícovka. Z jedné otočky si pak nejvíce můžete odnést rovných 500 tisíc korun. Vyplácení stylem criss cross je jednou z nejpopulárnějších herních mechanik. 

WILD výhru dubluje

Kasinová online hra sice nenabízí free spiny zdarma ani jiné bonusové kolo. Skvělým doplňkem je ovšem žolík Multi WILD. Ten nahrazuje úplně všechny symboly, a ještě navíc násobí výhry.

Jeden wild zdvojnásobí výhry, dva WILDY výhru násobí x4 a tři wildy dokonce x8. Jedna sedmička v kombinaci s pár žolíky tak přináší pořádnou výhru a je jedno, jak vysoký vklad byl. Navíc v online automatu při hraní za peníze můžete na rozdíl od hraní zdarma ukořistit bonusové progresivní jackpoty, které dosahují řádů statisíců korun.
Obrázek - WILD výhru dubluje
Pan Zelený: „Číslo 81 v názvu hry vždycky mě vždycky zaujme. Zpracování je sice u týhle hry trošku old school, proč ale předělávat pravou klasiku?" Pan Červený: „Wild co násobí výhry? Paráda. Už dva na plátně uměj zařídit pořádnou raketu!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle