Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 2. 2020 Jak hrát

NetEnt: Světová jednička online kasinových her

Pokud chce být provozovatel online kasina úspěšný, musí se spojit se švédským NetEntem. Tahle rovnice platí po celém světě a její důvod je jednoduchý. Švédští výrobci online her, kteří mají dvacetiletou zkušenost s vývojem automatů, totiž nastavují trend ve světě online gamingu.

Skvělé efekty i aktuální témata

A co stojí vůbec za úspěchem NetEntu? V první řadě to je rozhodně kvalita zpracování her samotných. Povedené animace a velké množství bonusovek hráče prostě bavit musí. 

Úspěch NetEntu ale vidíme i například ve výběru témat automatů. Švédské studio se nebojí investovat do licencí seriálů nebo hudebních skupin, a tak může vytvářet hry jako Narcos, Vikings nebo třeba Guns N' Roses, které si oblíbí nejen jejich fanoušci. 

Navštivte Gonza v džungli a spusťte výhrami propadávání symbolů nebo si smlsněte na lesních plodech v automatu BerryBurst. Kupte si čerstvé ovoce ve Fruit Shopu nebo zkuste jeho novější verzi ve formě Megaways. Drahé diamanty na vás čekají ve hrách Dazzle Me a Starburst. Pokud máte v oblibě horrory a krvavé freespiny, tak doporučujeme navštívit podzemí s rakvemi hry Blood Suckers.
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle