Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 9. 7. 2019 Recenze

Nech se oslnit drahokamy v online automatu Dazzle Me!

Pro drahokamy nemusíš jen do klenotnictví. Online casino Sazka Hry totiž nabízí ve svém portfoliu jeden z nejhranějších výherních online automatů Dazzle Me. V této pecce, která je jednou z nejoblíbenějších online her v Česku vůbec, se staneš lovcem diamantů. 

Jak na to?

Na hracím automatu z dílny společnosti NetEnt najdeš 76 pevně daných výherních linií. Hra je pětiválcová s tím, že první dva válce mají 3 řádky, další dva čtyři řádky a poslední má řádků 5. Rozsah sázek je od 4 do 1000 korun na jedno roztočení a maximální možná výhra ve hře je půl mega! Hrací automat si ale můžeš zahrát i bez registrace zdarma.

Ve hře plné diamantů se nachází i osvědčená klasika v podobě zvonečku a sedmiček. To jsou dva nejlukrativnější symboly a pro zisk výhry ti stačí mít 2 vedle sebe. U všech kamenů pak potřebuješ alespoň 3 sousedící symboly v linii.

Obrázek - Jak na to?

Co vás ve hře čeká?

Povedené zpracování online automatu dokresluje příjemná hudba i zvuky. Jeden ale mají hráči přece jen nejradši. Nezvyklé cinknutí a ozáření loga hry totiž může spustit náhodnou funkci Dazzling Wild Reels, během které se může až všech 5 válců proměnit na Wild symboly. Druhým bonusovým režimem jsou volné otočky zdarma. Ty získáš díky chycení 3–5 symbolů FREE SPINS. A podle jejich počtu dostaneš 8, 12 anebo 16 free spinů zdarma.

Během režimu Free spins se navíc zapíná funkce Linked Reels. Ta zajistí na začátku každého roztočení, že se alespoň jedna dvojice válců propojí a objeví se na ní stejné symboly.
Pan Zelený: „U hry Dazzle me vydržím vždy dlouho. Zpracování je suprové!“ Hodnocení pana Červeného: „Miluju to napětí, když se automat ztmaví a já jen čekám, na kolika válcích se objeví."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle