Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 1. 2023 Recenze

Automat 100 Super Hot: I v zimě se dají sklízet ovocné výhry!

Další HOT automat od Amusnetu tě rozhodně nenechá chladným. Rozehraj ovocný výherní online automat 100 Super Hot na 100 výherních řadách a sleduj pořádný výherní požár, který přijde s každou trefou. Zacinká i některý z bonusových jackpotů?

Sedmičky se postarají o big winy

Jak už napovídá název online slotu, pětiválcový výherní automat se čtyřmi symboly na válec nabízí 100 pevně daných výherních linií, což je jeho hlavní výhoda. Když padne výhra, málokdy se započítá jen z jedné linie, a když padnou aspoň 3 válce s jedním symbolem, ulovíš solidní násobky.

Z ovocných symbolů tě nejvíc potěší modré hrozny za 4násobek sázky v pěti kusech, ale nejradši určitě uvidíš červené sedmy. Ty ti v jedné linii nasypou 10násobek, a navíc jako wildy nahrazují všechny ostatní ovocné kousky.

Hvězdné scattery překvapí násobky

Amusnet automat 100 Super Hot sice neobsahuje bonusovku s free spiny zdarma, i tak se ale můžeš těšit na extra šanci na výhru. Zlaté hvězdy sice nemůžou být nahrazeny wildem, zato ale vyplácí výhru bez ohledu na pozici na válcích. Stačí chytit na kdekoli na plátně tři hvězdy a máš v kapse 5násobek sázky. Čtyři scattery ti hodí 20násobek, a když trefíš rovnou všech 5 hvězd, vytřískáš ze stroje super big win ve výši 500násobku sázky. Tak zapni mašinu a odnes si pikový jackpot!
Pan Zelený: „Na tomhle automatu je super to, že nečekám na žádnou bonusovku, abych vyhrál nějakou slušnou sumičku. Hot mašiny od Amusnetu jsou zkrátka synonymem pro ovocnou klasiku.“ Pan Červený: „100 výherních řad je prostě bomba, výhry padaj každou chvíli. Když trefím pár válců pokrytých jedním symbolem, je to občas pěkná šlupka i za obyčejný citróny nebo třešně 😊.“

Mrkněte také na tohle