Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 7. 2019 Recenze

Pink Elephants: Jakou výhru najdeš v africké savaně?

Sazka Hry představují další novou pecku od Thunderkicku, kterou si jinde v Česku nezahraješ! Připrav se na fantastickou výpravu do Afriky za kmenem roztomilých surikat přejících si jediné – vidět jejich božstvo, kterým jsou růžoví sloni.

O hře

Pink Elephants je skvěle zpracovaný šestiválcový automat od společnosti Thunderkick, na kterém najdeš neuvěřitelných 4096 výplatních linií. Švédské vývojářské studio již tradičně vsadilo na propracované animace doplněné příjemnými zvuky, díky kterým vás hra vtáhne přímo do svého děje. Sázka na jedno roztočení začíná na pouhých 2,50 Kč a končí na padesátikoruně. Maximální možná výhra v jednom spinu pak činí téměř 205 tisíc Kč.

Obrovskou výhodou automatu je, že k zisku výhry stačí mít tři, nebo v případě slonů dokonce jen dva, stejné symboly umístěné zleva kdekoliv na válcích. Hráč si tak nemusí dávat pozor na přesné pořadí symbolů. Navíc se zde objevuje i WILD, který nahrazuje všechny symboly kromě zelených buráků, jenž mohou přinést bonusovou hru.
Obrázek - O hře

Bonusová hra

Za alespoň 3 buráky se spustí free spiny. Podle jejich počtu získá hráč 7–19 volných otoček. Pokud se v tomto režimu objeví další, hráč získá až 11 dalších volných pokusů. V možném navyšování volných kol ale nespatřujeme největší výhodu celé bonusové hry, která má celkem čtyři úrovně.

Během bonusu se postupně sbírají koule, které se přesouvají k surikatě spojené s úrovní. Pokud hráč posbírá všechny potřebné symboly, promění danou surikatu ve slona a až do konce bonusu tak zůstane. Za postup do další úrovně navíc hráč vyhraje další jedno volné roztočení.

Šanci na spuštění bonusu navíc značně zvyšuje tajemný Scatter, který se vyskytuje v množství jednoho až pěti symbolů. Tahle situace může nastat zcela náhodně během libovolného roztočení.

Pan Zelený: „Thunderkick mě zatím žádnou hrou nezklamal, a to samé platí i o Pink Elephants. Je to ideální automat na odreagování." Pan Červený: „Tuhle africkou pecku prostě musíte milovat! Zpracování bonusu je úchvatné."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle