Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 5. 4. 2023 Recenze

Vesmírná výprava: Obří raketa casina Sazka Her se řítí na měsíc!

Díky českému online casinu Sazka Hry nemusíte za pěkně vysokou výhrou cestovat řadu světelných let a můžete ji mít už za pár sekund. Exkluzivní výherní Apollo automat Vesmírná výprava si zahrajete pouze u nás a také jedině v našem kasinu máte možnost trefit bonusový platinový jackpot za více než 350 000 Kč!

Kolonizujte ovocné planety

V palubním hledáčku máte k dispozici tříválcový hrací online automat s 27 výherními liniemi, které sahají hluboko do nekonečného vesmíru. Zažehněte motor herního automatu, roztočte válce a najděte v kosmu 3 stejné planety, abyste dosáhli výhry.

Pokud přiletí citronové asteroidy, rotující třešně nebo žhavé pomeranče, tak vám do lodního prostoru přistanou nižší výhry. Leťte dále, abyste objevili švestky z hvězdného prachu nebo fialové hrozny složené z trpasličích planet, za které vám na účet přijdou střední výhry.

Explozi melounů se tady nemusíte vyhýbat, protože vás místo zničení lodi naopak vymrští k raketově vysoké výhře. Nejvzácnějším jevem ve vesmíru je shluk sedmičkových planet s prstencem, za které ve 3 kusech dostanete úžasný 40násobek sázky!   

Vyleťte raketou až na oběžnou dráhu

Pan Červený se svým futuristickým Apollo plavidlem přelétává po válcích a když ho zrovna zastihnete, tak vám proletí horizontálně skrz ovocné planety na řádku a všechny je rozdrtí na malé kousíčky. Staré ovocné planety nahradí nové a tímto pomůže ulovit pěkně šťavnaté výhry. 

Pan Zelený má jinou letovou dráhu a létá pouze vertikálně. Jakmile přifrčí na válce, tak s širokým úsměvem odstrčí nehodící se planety mimo herní pole, aby dal prostor novým, které už stojí zato. Tak na nic nečekejte, odstartujte misi Apollo 27 a odvezte si domů z vesmíru raketové výhry. Nechť vás provází síla!
Obrázek - Vyleťte raketou až na oběžnou dráhu
Pan Zelený: „Tenhle hrací automat je úplně z jiný galaxie. Je zábavnej, napínavej a potěší každého hráče hledající adrenalin a astronomický výhry. Gravitace v tomhle unikátním automatu doslova přitahuje výhry jako magnet. Kdybyste mě na válcích hledali, tak tam pořád někde lítám, tak se nedivte, když vám po výhře rychle zmizim, abych pomohl dalšímu hráči.“ Pan Červený: „Moje motory jsou mnohem výkonnější a dokážu doletět mnohem vejš než nějakej zelenáč. Dal jsem si s výstavbou kluzáku hezky záležet. Pokud potkám vesmířany, provedu skok hyperprostorem a už mě nedostanou. Hráči se mají na co těšit, takovou výměnu symbolů a svižnou jízdu ještě nezažili!“

Mrkněte také na tohle