Zatočte si Kolem štěstí!

K dispozici máte X šancí na zatočení!
Chci točit Kolem
Proč být v Sazka klubu?
Obrázek benefitu

Po použití Sazka karty máte možnost získat další odměnu na Kole štěstí od Sazky.

Obrázek benefitu

Upozorníme vás SMS nebo e-mailem na výhry nad 1 000 Kč.

Obrázek benefitu

Vaše oblíbená čísla v loteriích máte vždy po ruce.

13
září

MÁME NOVÉ VÝHERCE!

13. 9. jsme vylosovali výherce z losování o 10x 10 000 Kč z Kola štěstí. Gratulujeme!
1
Andrea
Plzeňský kraj
2
Hana
Jihomoravský kraj
3
Josef
Zlínský kraj
4
Josef
Pardubický kraj
5
Lívia
Hlavní město Praha
6
Lukáš
Jihočeský kraj
7
Pavel
Liberecký kraj
8
Petr
Moravskoslezský kraj
9
Petra
Moravskoslezský kraj
10
Radim
Moravskoslezský kraj

Proč být členem Sazka Klubu?

Registrovat se
Extra šance na výhru

Extra šance na výhru

Každý den můžete roztočit Kolo štěstí a získat další výhru. Sazka Klub má navíc pro své členy mnoho dalších soutěží o zajímavé ceny.

Extra šance na výhru

V Sazka Klubu vám vaše načtení Sazka karty na terminálu SAZKA, ať už například se sázkou ve Sportce, Eurojackpotu či jiné loterii, nebo s koupí losu, dává možnost roztočit Kolo štěstí od Sazky.

Akce jen pro členy

Akce jen pro členy

Jít zdarma třeba na koncert a vzít ještě někoho s sebou? Proč ne, můžete, pokud používáte pravidelně svou Sazka kartu.

Speciální akce

Jako členové Sazka Klubu můžete využívat speciální výhody a akce, které jsou určeny pouze pro majitele Sazka karty. Nezapomeňte proto sledovat tuto stránku, kde vás o mimořádných akcích budeme informovat.

Oblíbená čísla po ruce

Oblíbená čísla po ruce

Vaše oblíbená čísla v loteriích máte vždy po ruce.

Oblíbená čísla

Uložte si na kartu své preferované podoby sázek. Na prodejních místech tak mohou být vaše šťastná čísla vsazena bez nutnosti vyplňování sázenky. Stačí, abyste obsluze předali svou Sazka kartu.

Upozornění na výhry

Upozornění na výhry

Když vyhrajete nad 1000 Kč, pošleme vám upozornění přímo do SMS a emailu.

Upozornění na výhry

Díky Sazka Klubu nezapomenete na svou výhru. Pokud si vsadíte se Sazka kartou a vyhrajete více než 1 000 Kč, budeme vás o tom informovat e-mailem či SMS zprávou.

ŠESTÁ EXTRA HRA O 50× 10 000 KČ

Naše členy Sazka Klubu máme rádi a proto jsme pro ně připravili další Extra hru. Už 250 členů Sazka Klubu se stalo výherci této soutěže a získali za používání Sazka karty krásnou odměnu 10.000 Kč, která se jim připsala přímo na jejich žlutou věrnostní kartičku. Budete dalším právě vy? Pro nové i stávající členy Sazka Klubu tu máme totiž již šestou Extra hru o 50× 10 000 Kč.

ČASTÉ DOTAZY

Jak se zaregistrovat do Sazka Klubu a získat kartu?

Registrovat se můžete zdarma online ZDE nebo na každém prodejním místě s terminálem Sazky. Obsluze je třeba sdělit telefonní číslo, celé jméno, datum narození a e-mailovou adresu. Poté od obsluhy obdržíte žlutou zákaznickou kartu. Okamžitě vám přijde na telefon 4místný kód, který nadiktujte obsluze, tím ověříme vaše telefonní číslo. Pokud se registrujete online, stáhněte si mobilní aplikaci Sazka, do které si kartu můžete naskenovat, virtuální karta nahrazuje plastovou kartu (návod na online registraci naleznete ZDE). Sazka karta je spárovaná s vašim telefonním číslem. A je to, můžete hned vsadit se Sazka klubovou kartou a těšit se na odměny z Kola štěstí od Sazky.
 
Sazka vás může informovat o případné výhře, o nových soutěžích a nabídkách pro členy Sazka Klubu. Kontakt na vás bude používat pouze Sazka.

Co je číslo Sazka karty?

Pokud se na těchto stránkách chcete přihlásit a využívat výhody Sazka Klubu, je nutné vždy zadat správné číslo karty, které najdete na zadní straně Sazka karty. Pokud máte virtuální kartu nebo jste si svou plastovou kartu nahráli do aplikace, najdete číslo pod čárovým kódem v sekci Sazka karta.
Na číslo karty se vás mohou zeptat specialisté našeho kontaktního centra, pokud je ohledně svého členství v Sazka Klubu budete kontaktovat.

Oblíbená sázenka – jaké loterie si můžu uložit na kartu?

Ať už je vaše oblíbená loterie kterákoliv, na Sazka kartu si můžete uložit oblíbené sázenky jakékoliv loterie od Sazky. To znamená Sportka, Eurojackpot, Extra renta, Mini renta, Euromiliony, Šťastných 10, Kasička, Šťastné datum, či rychlé loterie Keno a Kameny.
Ke každé loterii si můžete uložit až tři oblíbené sázenky. Aby se vám v sázenkách dobře orientovalo, můžete si je pojmenovat podle sebe.

Najdu v Sazka Klubu historii svých sázek a losů?

Ano, ve svém účtu Sazka Klubu najdete historii svých sázek na všechny loterie: Sportka, Eurojackpot, Extra renta, Mini renta, Euromiliony, Šťastných 10, Kasička, Šťastné datum, SAZKAmobil šance či rychlé loterie Keno a Kameny.
A nejen to, ve svém účtu na Sazka Klubu najdete i historii nákupu losů.
Historie se ukládá až 365 dnů.

Co mám udělat při ztrátě nebo zničení Sazka karty?

V tomto případě v menu Sazka Klubu jděte do „Nastavení“ a zablokujte ihned svojí Sazka kartu stisknutím „Zablokovat Sazka kartu“. Pokud se nemůžete přihlásit, kontaktujte obsluhu na prodejních místech s terminály Sazky nebo se obraťte na naše kontaktní centrum na telefonu 266 12 12 12.
Na prodejním místě u obsluhy terminálu si nechte vydat náhradní Sazka kartu – vaše historie, nastavení účtu včetně odměn z Kola štěstí od Sazky, se převede.
Doporučujeme nahrát si svou Sazka kartu do mobilní aplikace, pak ji nikdy neztratíte. Jak nainstalovat aplikací se dozvíte ZDE.

Můžu si uložit Sazka kartu do mobilu?

Nemáte rádi plastové karty? Tak to pro vás máme skvělou zprávu!
Pokud se zaregistrujete do Sazka Klubu online, obdržíte rovnou virtuální kartu, kterou si uložte do mobilní aplikace Sazka
Pokud jste se registrovali na prodejním místě Sazky a dostali jste plastovou Sazka kartu, i tu si můžete naskenovat do mobilní aplikace Sazka.

Jak funguje Kolo štěstí od Sazky a losování?

Jak získám možnost si zatočit Kolem štěstí od Sazky?
Za použití Sazka karty obdržíte následující den SMS zprávu se hrou Kolo štěstí. Hru můžete hrát také na webu Sazka Klubu po vašem přihlášení. Za aktivní den se Sazka kartou obdržíte následující den Kolo.
 
Jaký je časový limit na roztočení Kola štěstí od Sazky?
Na zatočení Kolem štěstí je limit 7 dní od obdržení SMS. Po této době platnost roztočení Kola vyprší.
 
Jak vyzvednu odměnu z Kola štěstí od Sazky?
Pokud na Kole štěstí získáte finanční odměnu, bude vám vyplacena na prodejním místě s terminálem SAZKA při dalším použití Sazka karty. Nenechte vaši odměnu propadnout, má totiž omezenou platnost.

Co znamená, když si na Kole štěstí od Sazky vytočím „losování o ..."?
Pokud jste si vytočili slosování o věcnou výhru nebo finanční hotovost, nemusíte dělat vůbec nic. SAZKA ví, kolikrát jste si vytočili slosování. Samozřejmě, čím vícekrát si losování vytočíte, tím lépe, neboť se vám zvětšuje šance na to, že vás v den slosování vylosujeme. Slosování se vám totiž sčítají. Losování probíhá na certifikovaném losovacím zařízení. V případě, že se štěstí usměje zrovna na vás, budeme vás telefonicky informovat na tel. číslo, které jste uvedli při registraci. 

Když použiju Sazka kartu v jednom dni několikrát, obdržím druhý den více SMS na Kolo štěstí od Sazky?
Následující den po použití Sazka karty obdržíte pouze 1 SMS. Opakované použití Sazka karty v jeden den tedy nezvyšuje počet nároků na zatočení.
 
Můžu si „spořit“ získané odměny na své Sazka kartě?
Odměna je vyplacena jednorázově, vždy při dalším použití Sazka karty, ale můžete vybrat více odměn najednou. Odměny mají omezenou platnost, proto vždy pro odměnu vyražte co nejdříve, ať vám nepropadne.
 
Co se stane, pokud si kartu zapomenu vzít s sebou?
Vyplatit odměnu z Kola štěstí od Sazky lze pouze se Sazka kartou, a to z důvodu bezpečnosti. Můžete ale použít jak plastovou, tak virtuální kartu, kterou máte v aplikaci Sazka.
Pokud se na terminálu Sazky identifikujete telefonním číslem, které máte registrované v Sazka klubu, nepřijdete tím o možnost roztočit Kolo štěstí následující den.

Jak na zapomenuté heslo?

Zapomněli jste heslo? Nic se neděje, snadno ho obnovíte v několika jednoduchých krocích. Návod krok za krokem najdete v této otázce v Centru podpory.

Jak se přihlásit do účtu u Sazka Klubu?

Registrovali jste se pouze telefonním číslem? Nevadí, i tak je vaše karta plně funkční, jen pro přístup do účtu na webu Sazka Klubu postupujte podle tohoto návodu.

Poskytli jste obsluze terminálu při registraci telefonní číslo i e-mailovou adresu? Potom je tento návod pro přesně pro vás.

Chcete se zaregistrovat online? Pak najdete postup v tomto návodu
---------------------
Návod pro přihlášení po registraci telefonním číslem (PDF, 328 kB)
Návod pro přihlášení po registraci telefonním číslem a e-mailem (PDF, 478 kB)

Jak si mohu změnit údaje na kartě – například e-mail?

Každý majitel Sazka karty má možnost kdykoliv po registraci upravit všechny údaje předané v rámci registrace. Údaje můžete snadno změnit po přihlášení v sekci „Nastavení”. Další možností je změnit údaje přes chat, který naleznete v pravém dolním rohu, nebo telefonicky na našem kontaktním centru na telefonu 266 12 12 12.

Jak zjistím, že mám dokončenou registraci v Sazka Klubu?

Registrovaný zákazník jste tehdy, pokud jste potvrdili telefonní číslo čtyřmístným PIN kódem, který jsme vám zaslali v SMS při registraci nebo pokud jste potvrdili e-mailovou adresu přes odkaz, který jsme zaslali do e-mailové schránky. V případě online registrace je nutné zadat a ověřit jak telefonní číslo, tak  i e-mailovou adresu.
Pokud si nejste jistí, zda máte registraci dokončenou, zadejte číslo Sazka karty ZDE a doregistrací vás provedeme.

Je možné hrát Kolo štěstí od Sazky i pokud sázím online na Sazka.cz?

Kolo štěstí je určeno pro sázející na kamenných prodejnách. Registrovanou Sazka kartu lze využít pouze na obchodním místě s terminálem SAZKA a stejně tak i vyzvednutí odměny, kterou si vytočíte na Kole štěstí, je nutné provést na obchodním místě.

Je rozdíl mezi Zlatým kolem a Kolem štěstí od Sazky?

Zlaté kolo i Kolo štěstí od Sazky odměňují zákazníky za to, že hrají se Sazkou. Zlaté kolo lze roztočit pouze s plnou registrací na Sazka.cz, Kolo štěstí od Sazky mohou točit pouze zákazníci, kteří jsou registrováni do Sazka Klubu a navštěvují prodejní místa.

Abyste mohli zatočit Kolem štěstí od Sazky, stačí navštívit prodejní místo a při nákupu losu nebo uzavření sázky načíst svou Sazka kartu. Druhý den se přihlaste do Sazka Klubu a vytočte si svou odměnu. Odkaz na zatočení vám přijde i v SMS.

Zlaté kolo je věrnostní program pro online zákazníky. Sbírejte Zlaťáky za přihlášení, vklad a sázky do loterií a až jich budete mít deset, zatočte si Zlatým kolem a vyhrajte některou z odměn.

Kdo může točit Kolem štěstí od Sazky?

Kolo štěstí je hra pro všechny registrované členy Sazka Klubu. Každý den hrajete o finanční odměny. Každý měsíc můžete hrát o hodnotnou věcnou cenu nebo finanční výhru.

Mám chytrý telefon, ale nemám datový tarif, jak mohu točit Kolem štěstí od Sazky?

Máte 3 možnosti:
  1. Připojte svůj telefon do internetu pomocí wi-fi sítě a vytočte si Kolo štěstí.
  2. Přihlaste se zde na stránkách číslem vaší Sazka karty a vytočte si Kolo štěstí.
  3. Přepošlete SMS někomu, kdo vám Kolo štěstí roztočí – odměna se vždy připíše na vaši Sazka kartu!

Nemám chytrý telefon, jak mohu točit Kolem štěstí od Sazky?

Máte na výběr ze dvou možností:
  1. Přihlaste se zde na stránkách číslem vaší Sazka karty a vytočte si Kolo štěstí.
  2. Přepošlete SMS někomu, kdo vám Kolo štěstí roztočí – odměna se vždy připíše na vaši Sazka kartu!

Použil jsem kartu na terminálu a druhý den mi nepřišla SMS s kódem pro zatočení.

Pokud vám nepřišla SMS, doporučujeme navštívit webové stránky Sazka Klubu a přihlásit se číslem karty. Pokud máte platný nárok na Kolo štěstí od Sazky, najdete ho ve vašem účtu, kde Kolo můžete rovnou roztočit.

Zároveň zkontrolujte v nastavení vašeho klubového účtu, že máte registrované aktuální telefonní číslo a nastavené souhlasy se zasíláním obchodních sdělení.