Načítání...
Menu
Sazka klub
Proč být v Sazka Klubu?
 
  • Soutěžte ve hrách pro členy Sazka Klubu
  • Uložte si svá oblíbená čísla
  • Získejte upozornění na výhry v loteriích
Karta 394503652 je zablokovaná!

LUXUSNÍ DOVOLENÁ NA HORÁCH ZA 100.000 KČ

Sazka Klub – to je další šance na výhru. Až do poloviny prosince se můžete zapojit do exkluzivní soutěže o nezapomenutelnou zimní dovolenou na horách.

Dáváte přednost aktivní dovolené na lyžích? Anebo máte zimu spojenou s procházkami, opalováním na horském sluníčku a relaxem ve wellness? Staňte se výhercem naší soutěže a navrhněte si dovolenou přesně podle svých představ v hodnotě 100.000 Kč.


Výherce vylosujeme 18.12.2019 za přítomnosti notáře a výherní číslo zveřejníme na klubových stránkách. Úplné znění pravidel naleznete zde.

Nezapomeňte sledovat speciální soutěže na našich stránkách, které připravujeme po celý rok výhradně pro zákazníky registrované v Sazka Klubu. Mějte proto svou Sazka kartu vždy po ruce a aktivně ji využívejte.

Čím více používáte klubovou kartu na terminálech SAZKA, tím větší je vaše šance na výhru.

Odměňujeme vás za aktivitu v Klubu

Rozdali jsme lístky na Český mejdan

ODMĚŇUJEME VÁS ZA AKTIVITU V KLUBU

Čím více používáte klubovou kartu na terminálech SAZKA, tím větší je vaše šance vyhrát v losováních o věcné ceny, které pořádáme exkluzivně pro členy Sazka Klubu.

 

Právě teď hrajeme až do 27.10. každý týden o poukázky do sítě prodejen TESCO za 10.000 Kč.



Úplná pravidla soutěže naleznete zde.

Mějte proto Sazka kartu vždy při ruce a aktivně ji využívejte.

Luxusní dovolená na horách za 100.000 Kč

Rozdali jsme lístky na Český mejdan

ROZDALI JSME LÍSTKY NA ČESKÝ MEJDAN

Už počtvrté míří do pražské O2 arény Český mejdan s Impulsem. Téměř pětihodinový koncert, který se uskuteční 19. října, spojí na jednom pódiu jedenáct velkých jmen české a slovenské populární hudby.

Od 16. 9. do 13. 10. 2019 můžete po čtyři týdny soutěžit celkem o 160 lístků. Každý týden tak losujeme 20 x 2 vstupenky na show s Lucií Bílou, Hanou Zagorovou, Miroslavem Žbirkou, Helenou Vondráčkovou, Markem Ztraceným, Daliborem Jandou, Petrem Kolářem, Katarínou Knechtovou a skupinami No Name, Slza nebo Mandrage.

Přihlaste se zde na stránkách do svého účtu, vyplňte registrační formulář a vstupenky mohou být vaše. Abyste se zařadili do losování je potřeba také použít Sazka klubovou kartu na terminálu SAZKA v daném soutěžním týdnu.



Úplná pravidla soutěže naleznete zde.

Luxusní dovolená na horách za 100.000 Kč

Odměňujeme vás za aktivitu v Klubu

Sazka Klub

Výhody Sazka Klubu

Akce<br />
jen pro členy<br />
Sazka Klubu

Akce
jen pro členy
Sazka Klubu

Vždy pro vás
máme něco navíc.

SPECIÁLNÍ AKCE

Jako členové Sazka Klubu můžete využívat speciální výhody a akce, které jsou určeny pouze pro majitele Sazka karty. Nezapomeňte proto sledovat tuto stránku, kde vás o mimořádných akcích budeme informovat.

Na Sazka<br />
kartu si uložíte<br />
svoje Oblíbená čísla

Na Sazka
kartu si uložíte
svoje Oblíbená čísla

Už s sebou nemusíte nosit
žádné papírové sázenky.

OBLÍBENÁ ČÍSLA

Uložte si na kartu své preferované podoby sázek. Na prodejních místech tak mohou být vaše šťastná čísla vsazena bez nutnosti vyplňování sázenky. Stačí, abyste obsluze předali svou Sazka kartu.

Sazka Karta<br />
Vás upozorní na<br />
Vaši výhru

Sazka Karta
Vás upozorní na
Vaši výhru

Na váš e-mail nebo telefon vám pošleme informaci o všech vašich výhrách nad 1 000 Kč.

UPOZORNĚNÍ NA VÝHRU

Díky Sazka Klubu nezapomenete na svou výhru. Pokud si vsadíte se Sazka kartou a vyhrajete více než
1 000 Kč, budeme vás o tom informovat e-mailem či SMS zprávou.

mapa

KDE VYZVEDNOUT SAZKA KARTU

Hledat nejbližší prodejnu

ČASTÉ DOTAZY

Stačí k vyplacení výhry prokázat se Sazka kartou?

Nestačí. Jediným podkladem pro vyplacení výhry je originální papírové potvrzení o sázce z terminálu SAZKA.

V případě reklamace Vám vsazení se Sazka kartou může pomoci k identifikaci Vaší sázky, ale není to podklad na základě něhož vzniká nárok na vyplacení výhry.

Jak získat Sazka kartu?

Registrovat se můžete na každém prodejním místě s terminálem Sazky. Obsluha vám zároveň vydá Sazka kartu. Podstatné je uvést e-mailovou adresu a telefonní číslo, aby vaše registrace byla co nejrychleji uzavřena. Sazka vás může informovat o případné výhře, o nových soutěžích a nabídkách pro členy Sazka Klubu. Kontakt na vás bude používat pouze Sazka. Po registraci je možné kartu okamžitě použít pro provedení sázek. Registraci můžete dokončit také na těchto stránkách, při přihlášení musíte zadat číslo karty a telefonní číslo.

Co všechno Sazka karta umí?

Sazka karta je vaše osobní konto, kde máte uložena svá šťastná čísla, která sázíte. Zároveň je účet propojen s kontakty na vás, abychom vás mohli kdykoliv upozornit na výhru. Pro členy Sazka Klubu navíc chystáme mimořádné výhody a akce, nezapomeňte proto sledovat tuto stránku.

Co je číslo Sazka karty?

Pokud se na těchto stránkách chcete přihlásit a využívat výhody Sazka Klubu, je nutné vždy zadat správné číslo karty, které najdete na zadní straně Sazka karty a vaše telefonní číslo. Na číslo karty se vás mohou zeptat operátoři našeho kontaktního centra, pokud je ohledně svého členství v Sazka Klubu budete kontaktovat.

Co mohu udělat při zničení nebo ztrátě Sazka karty?

V tomto případě kontaktujte obsluhu na prodejních místech s terminály Sazky nebo se obraťte na naše kontaktní centrum na telefonu 266 12 12 12.

Jak si mohu změnit údaje na kartě – například e-mail?

Každý majitel Sazka karty má možnost kdykoliv po registraci upravit všechny údaje předané v rámci registrace. Údaje můžete po přihlášení změnit na této stránce v sekci “Nastavení”, kde stačí kliknout na tlačítko “Upravit údaje”. Další možností je změnit údaje telefonicky, stačí se obrátit na naše kontaktní centrum na telefonu 266 12 12 12.