Proč být
v Sazka klubu ?

Obrázek benefitu

Po použití Sazka karty máte možnost získat další odměnu na Kole štěstí.

Obrázek benefitu

Upozorníme vás SMS nebo e-mailem na výhry nad 1 000 Kč.

Obrázek benefitu

Vaše oblíbená čísla v loteriích máte vždy po ruce.

Karta Sazka klubu

Sazka klub

Kolo štěstí
Kolo štěstí
Aktuální zůstatek ?
Odměnu si vyzvednete se Sazka kartou na terminálu SAZKA
Pouze do
Druhá Škoda Fabia Combi z letního kola má svou výherkyni

Druhá Škoda Fabia Combi z letního kola má svou výherkyni

Obrovskou radost jsme tentokrát udělali paní Hance, když jsme jí zavolali zprávu, že se stala výherkyní hlavní měsíční výhry na Kole štěstí. Tou byla tentokrát parádní Škoda Fabia Combi!

„Když jsem si na Kole štěstí vytočila účast v losování o auto, tak mě to rozladilo a dost jsem remcala. A vidíte - ono to vážně vyšlo, já tu Fabii nakonec vyhrála!“ povídá se smíchem sympatická paní Hanka. 

Prozradila nám také, že si pravidelně chodí sázet plný tiket Sportky a občas si k němu vezme i tiket Eurojackpotu nebo Extra Renty a samozřejmě nikdy nezapomíná použít svou Sazka kartu. „Říkám si, že to jednou vyjít přece musí,“ vysvětluje své důvody se šibalským úsměvem. No a tentokrát to vyšlo! Přečtěte si více o paní Hance a inspirujte se příběhem její výhry.

Ve středu 1. 9. jsme vylosovali a kontaktovali výherkyni 100 000 Kč ze srpnového losování Kola štěstí. Paní Olga z Moravskoslezského kraje byla z výhry nadšená a my jí srdečně gratulujeme.

Výhody sazka klubu

Vytočte si na Kole štěstí skvělé odměny

Vytočte si na
Kole štěstí
skvělé odměny

Po použití Sazka karty můžete ještě
jednou zkusit svoje štěstí.

Šance na extra odměnu

V Sazka Klubu vám vaše načtení Sazka karty na terminálu SAZKA, ať už například se sázkou ve Sportce, Eurojackpotu či jiné loterii, nebo s koupí losu, dává možnost roztočit Kolo štěstí.

Akce určené jen pro členy sazka klubu

Akce určené
jen pro členy
sazka klubu

Vždy pro vás máme něco
navíc.

Speciální akce

Jako členové Sazka Klubu můžete využívat speciální výhody a akce, které jsou určeny pouze pro majitele Sazka karty. Nezapomeňte proto sledovat tuto stránku, kde vás o mimořádných akcích budeme informovat.

Na sazka kartu si uložíte svoje oblíbená čísla

Na sazka kartu si
uložíte svoje
oblíbená čísla

Už s sebou nemusíte nosit
žádné papírové sázenky.

Oblíbená čísla

Uložte si na kartu své preferované podoby sázek. Na prodejních místech tak mohou být vaše šťastná čísla vsazena bez nutnosti vyplňování sázenky. Stačí, abyste obsluze předali svou Sazka kartu.

Sazka Karta vás upozorní na vaši výhru

Sazka Karta vás
upozorní na
vaši výhru

Na váš e-mail nebo telefon
vám pošleme informaci o
všech výhrách nad
1 000 Kč.

Upozornění na výhru

Díky Sazka Klubu nezapomenete na svou výhru. Pokud si vsadíte se Sazka kartou a vyhrajete více než 1 000 Kč, budeme vás o tom informovat e-mailem či SMS zprávou.

ČASTÉ DOTAZY

Co je číslo Sazka karty?

Pokud se na těchto stránkách chcete přihlásit a využívat výhody Sazka Klubu, je nutné vždy zadat správné číslo karty, které najdete na zadní straně Sazka karty a vaše telefonní číslo. Na číslo karty se vás mohou zeptat specialisté našeho kontaktního centra, pokud je ohledně svého členství v Sazka Klubu budete kontaktovat.

Co mám udělat při ztrátě nebo zničení Sazka karty?

V tomto případě v menu Sazka Klubu jděte do „Nastavení“ a zablokujte ihned svojí Sazka kartu stisknutím „Zablokovat Sazka kartu“. Pokud se nemůžete přihlásit, kontaktujte obsluhu na prodejních místech s terminály Sazky nebo se obraťte na naše kontaktní centrum na telefonu 266 12 12 12.
Na prodejním místě u obsluhy terminálu zavolejte na naše kontaktní centrum a nechte si vydat náhradní Sazka kartu – vaše historie, nastavení účtu včetně odměn z Kola štěstí, se převede.

Jak funguje Kolo štěstí a losování?

Jak získám možnost si zatočit Kolem štěstí?
Za použití Sazka karty obdržíte následující den SMS zprávu se hrou Kolo štěstí. Hru můžete hrát také na webu Sazka Klubu po vašem přihlášení. Za aktivní den se Sazka kartou obdržíte následující den Kolo.
 
Jaký je časový limit na roztočení Kola štěstí?
Na zatočení Kolem štěstí je limit 7 dní od obdržení SMS. Po této době platnost roztočení Kola vyprší.
 
Jak vyzvednu odměnu z Kola štěstí?
Pokud na Kole štěstí získáte finanční odměnu, bude vám vyplacena na prodejním místě s terminálem SAZKA při dalším použití Sazka karty. Nenechte vaši odměnu propadnout, má totiž omezenou platnost.

Co znamená, když si na Kole štěstí vytočím „losování o ..."?
Pokud jste si vytočili slosování o věcnou výhru nebo finanční hotovost, nemusíte dělat vůbec nic. SAZKA ví, kolikrát jste si vytočili slosování. Samozřejmě, čím vícekrát si losování vytočíte, tím lépe, neboť se vám zvětšuje šance na to, že vás v den slosování vylosujeme. Slosování se vám totiž sčítají. Losování probíhá na certifikovaném losovacím zařízení. V případě, že se štěstí usměje zrovna na vás, budeme vás telefonicky informovat na tel. číslo, které jste uvedli při registraci. 

Když použiju Sazka kartu v jednom dni několikrát, obdržím druhý den více SMS na Kolo štěstí?
Následující den po použití Sazka karty obdržíte pouze 1 sms. Opakované použití Sazka karty v jeden den tedy nezvyšuje počet nároků na zatočení.
 
Můžu si „spořit“ získané odměny na své Sazka kartě?
Odměna je vyplacena jednorázově, vždy při dalším použití Sazka karty, ale můžete vybrat více odměn najednou. Odměny mají omezenou platnost, proto vždy pro odměnu vyražte co nejdříve, ať vám nepropadne.
 
Co se stane, pokud si kartu zapomenu vzít s sebou?
Vyplatit odměnu z Kola štěstí lze pouze se Sazka kartou, a to z důvodu bezpečnosti. Pokud se na terminálu Sazky identifikujete telefonním číslem, které máte registrované v Sazka klubu, nepřijdete tím o možnost roztočit Kolo štěstí následující den.

Jak na zapomenuté heslo?

Zapomněli jste heslo? Nic se neděje, snadno ho obnovíte v několika jednoduchých krocích. Návod krok za krokem najdete v této otázce v Centru podpory.

Jak se přihlásit do účtu u Sazka Klubu?

Poskytli jste obsluze terminálu při registraci telefonní číslo i e-mailovou adresu? Potom je tento návod pro přesně pro vás.

Registrovali jste se pouze telefonním číslem? Nevadí, i tak je vaše karta plně funkční, jen pro přístup do účtu na webu Sazka Klubu postupujte podle tohoto návodu.

---------------------
Návod pro přihlášení po registraci telefonním číslem a e-mailem (PDF, 478 kB)
Návod pro přihlášení po registraci telefonním číslem (PDF, 328 kB)

Jak si mohu změnit údaje na kartě – například e-mail?

Každý majitel Sazka karty má možnost kdykoliv po registraci upravit všechny údaje předané v rámci registrace. Údaje můžete snadno změnit po přihlášení v sekci „Nastavení”, kde stačí kliknout na tlačítko „Upravit údaje”. Další možností je změnit údaje přes chat, který naleznete v pravém dolním rohu, nebo telefonicky, na našem kontaktním centru na telefonu 266 12 12 12.

Jak získat Sazka kartu?

Registrovat se můžete zdarma na každém prodejním místě s terminálem Sazky. Obsluze je třeba sdělit telefonní číslo, celé jméno, datum narození a e-mailovou adresu. Poté od obsluhy obdržíte žlutou zákaznickou kartu. Okamžitě vám přijde na telefon 4místný kód, který nadiktujte obsluze, tím ověříme vaše telefonní číslo. Sazka karta je spárovaná s vašim telefonním číslem. A je to, můžete hned vsadit se Sazka klubovou kartou a těšit se na odměny z Kola štěstí.
 
Sazka vás může informovat o případné výhře, o nových soutěžích a nabídkách pro členy Sazka Klubu. Kontakt na vás bude používat pouze Sazka.

Jak zjistím, že mám dokončenou registraci v Sazka Klubu?

Registrovaný zákazník jste tehdy, pokud jste potvrdili telefonní číslo čtyřmístným PIN kódem, který jsme vám zaslali v SMS při registraci na prodejním místě nebo pokud jste potvrdili e-mailovou adresu přes odkaz, který jsme zaslali do e-mailové schránky. Pokud si nejste jistí, zda máte registraci dokončenou, zadejte číslo Sazka karty zde: https://www.sazka.cz/sazka-klub/login a doregistrací vás provedeme.

Je možné hrát Kolo štěstí i pokud sázím online na Sazka.cz?

Pokud máte registrovanou Sazka kartu a sázíte i na obchodním místě s terminálem SAZKA, tak ano.

Pokud sázíte jen online, tak nikoliv. Kolo štěstí je určeno pro sázející na kamenných prodejnách.

Kdo může točit Kolem štěstí?

Kolo štěstí je hra pro všechny registrované členy Sazka Klubu. Každý den hrajete o finanční odměny. Každý měsíc můžete hrát o hodnotnou věcnou cenu nebo finanční výhru.

Mám chytrý telefon, ale nemám datový tarif, jak mohu točit Kolo štěstí?

Máte 3 možnosti:
  1. Připojte svůj telefon do internetu pomocí wi-fi sítě a vytočte si Kolo štěstí.
  2. Přihlaste se zde na stránkách číslem vaší Sazka karty a vytočte si Kolo štěstí.
  3. Přepošlete SMS někomu, kdo vám Kolo štěstí roztočí – odměna se vždy připíše na vaši Sazka kartu!
kolo_stesti_data.png

Nemám chytrý telefon, jak mohu točit Kolo štěstí?

Máte na výběr ze dvou možností:
  1. Přihlaste se zde na stránkách číslem vaší Sazka karty a vytočte si Kolo štěstí.
  2. Přepošlete SMS někomu, kdo vám Kolo štěstí roztočí – odměna se vždy připíše na vaši Sazka kartu!
kolo_stesti_tlacitkovy_telefon.png

Oblíbená sázenka – jaké loterie si můžu uložit na kartu?

Na Sazka kartu si můžete uložit oblíbené sázenky Sportky, Eurojackpotu, Šťastných 10 a Euromilionů.

Další loterie pro vás připravujeme. Děkujeme za pochopení.

Použil jsem kartu na terminálu a druhý den mi nepřišla SMS s kódem pro zatočení.

Pokud vám nepřišla SMS, doporučujeme navštívit webové stránky Sazka Klubu a přihlásit se číslem karty. Pokud máte platný nárok na Kolo štěstí, najdete ho ve vašem účtu, kde Kolo můžete rovnou roztočit.

Zároveň zkontrolujte v nastavení vašeho klubového účtu, že máte registrované aktuální telefonní číslo a nastavené souhlasy se zasíláním obchodních sdělení.