Načítání...
Menu
Sazka klub

Vyzvedněte si Sazka kartu na kterémkoliv prodejním místě
s terminálem Sazky. Čekají na vás výhody určené pouze pro členy Sazka Klubu! Například upozornění na výhry v loteriích, uložená oblíbená čísla nebo hry o miliónové ceny.

Karta 394503652 je zablokovaná!
Kodiaq

Až do 7. července hrajeme při každém slosování Sportky o Škodu Kodiaq. Pokud je vylosovaná výherní sázenka Sportky vsazena se Sazka kartou, obdrží výherce navíc poukázky na benzín v hodnotě
50 000 Kč!

Podmínkou pro účast ve slosování o Škodu Kodiaq a poukázky je vsazení plného tiketu. O výhře budeme členy Sazka Klubu informovat na ověřené telefonní číslo nebo e-mail.

Kodiaq
Kodiaq

Až do 7. července hrajeme při každém slosování Sportky o Škodu Kodiaq. Pokud je vylosovaná výherní sázenka Sportky vsazena se Sazka kartou, obdrží výherce navíc poukázky na benzín v hodnotě
50 000 Kč!

Podmínkou pro účast ve slosování o Škodu Kodiaq a poukázky je vsazení plného tiketu. O výhře budeme členy Sazka Klubu informovat na ověřené telefonní číslo nebo e-mail.

Kodiaq

Sazka Klub

Výhody Sazka Klubu

Akce<br />
jen pro členy<br />
Sazka Klubu

Akce
jen pro členy
Sazka Klubu

Vždy pro vás
máme něco navíc.

SPECIÁLNÍ AKCE

Jako členové Sazka Klubu můžete využívat speciální výhody a akce, které jsou určeny pouze pro majitele Sazka karty. Nezapomeňte proto sledovat tuto stránku, kde vás o mimořádných akcích budeme informovat.

Na Sazka<br />
kartu si uložíte<br />
svoje Oblíbená čísla

Na Sazka
kartu si uložíte
svoje Oblíbená čísla

Už s sebou nemusíte nosit
žádné papírové sázenky.

OBLÍBENÁ ČÍSLA

Uložte si na kartu své preferované podoby sázek. Na prodejních místech tak mohou být vaše šťastná čísla vsazena bez nutnosti vyplňování sázenky. Stačí, abyste obsluze předali svou Sazka kartu.

Sazka Karta<br />
Vás upozorní na<br />
Vaši výhru

Sazka Karta
Vás upozorní na
Vaši výhru

Na váš e-mail nebo telefon vám pošleme informaci o všech vašich výhrách nad 1 000 Kč.

UPOZORNĚNÍ NA VÝHRU

Díky Sazka Klubu nezapomenete na svou výhru. Pokud si vsadíte se Sazka kartou a vyhrajete více než
1 000 Kč, budeme vás o tom informovat e-mailem či SMS zprávou.

mapa

KDE VYZVEDNOUT SAZKA KARTU

Hledat nejbližší prodejnu

ČASTÉ DOTAZY

Jak získat Sazka kartu?

Registrovat se můžete na každém prodejním místě s terminálem Sazky. Obsluha vám zároveň vydá Sazka kartu. Podstatné je uvést e-mailovou adresu a telefonní číslo, aby vaše registrace byla co nejrychleji uzavřena. Sazka vás může informovat o případné výhře, o nových soutěžích a nabídkách pro členy Sazka Klubu. Kontakt na vás bude používat pouze Sazka. Po registraci je možné kartu okamžitě použít pro provedení sázek. Registraci můžete dokončit také na těchto stránkách, při přihlášení musíte zadat číslo karty.

Co všechno Sazka karta umí?

Sazka karta je vaše osobní konto, kde máte uložena svá šťastná čísla, která sázíte. Zároveň je účet propojen s kontakty na vás, abychom vás mohli kdykoliv upozornit na výhru. Pro členy Sazka Klubu navíc chystáme mimořádné výhody a akce, nezapomeňte proto sledovat tuto stránku.

Jakou výhodu mohu čerpat u SAZKAmobilu?

Karta Sazka Klubu bude pro čerpání Odměn SAZKAmobilu potřeba od 1.7.2017, ale vyplatí se ji pořídit co nejdříve. Podmínkou je spárování čísla karty Sazka Klubu s telefonním číslem u SAZKAmobilu.

Spárování může zákazník provést sám na Internetové nebo Mobilní Samoobsluze, případně zdarma na Zákaznické lince *11. S kartou může zákazník využívat Odměny za dobití – při dobití nad 300 Kč si může zvolit Levné volání a SMS, Internet zdarma 500 MB, Neomezené volání a SMS v síti SAZKAmobilu, anebo Kredit navíc 50Kč.

Co je číslo Sazka karty?

Pokud se na těchto stránkách chcete přihlásit a využívat výhody Sazka Klubu, je nutné vždy zadat správné číslo karty, které najdete na zadní straně Sazka karty. Na číslo karty se vás mohou zeptat operátoři našeho kontaktního centra, pokud je ohledně svého členství v Sazka Klubu budete kontaktovat.

Co mohu udělat při zničení nebo ztrátě Sazka karty?

V tomto případě kontaktujte obsluhu na prodejních místech s terminály Sazky nebo se obraťte na naše kontaktní centrum na telefonu 266 12 12 12.

Jak si mohu změnit údaje na kartě – například e-mail?

Každý majitel Sazka karty má možnost kdykoliv po registraci upravit všechny údaje předané v rámci registrace. Údaje můžete po přihlášení změnit na této stránce v sekci “Nastavení”, kde stačí kliknout na tlačítko “Upravit údaje”. Další možností je změnit údaje telefonicky, stačí se obrátit na naše kontaktní centrum na telefonu 266 12 12 12.

KDY BUDE VYHLÁŠEN VÝHERCE MÁJOVÉHO MILIONU?

Výherce spotřebitelské soutěže „Májový Milión“ byl vylosován za přítomnosti notáře 31.5.2017 v centrále společnosti SAZKA a.s.. Výherce byl dle pravidel do pěti pracovních dnů kontaktován společností Sazka a jsou s ním řešeny podrobnosti předání výhry. Výherní číslo Sazka karty je 7044548802.