Proč být
v Sazka klubu ?

Obrázek benefitu

Po použití Sazka karty máte možnost získat další odměnu na Kole štěstí.

Obrázek benefitu

Vaše oblíbená čísla v loteriích máte vždy po ruce.

Obrázek benefitu

Upozorníme vás SMS nebo e-mailem na výhry nad 1 000 Kč.

Sazka klub

Sazka klub

Sazka klub
Sazka klub
Aktuální zůstatek ?
Odměnu si vyzvednete se Sazka kartou na terminálu SAZKA
Pouze do
VYHRAJTE ŠKODU FABIA COMBI NA KOLE ŠTĚSTÍ

VYHRAJTE ŠKODU FABIA COMBI NA KOLE ŠTĚSTÍ

Tisíce finančních cen a jako hlavní výhra losování o Škodu Fabia Combi přesně podle přání jejího nového majitele. Oblíbená soutěž Kolo štěstí přináší členům Sazka Klubu skvělou šanci na výhru.

Za načtení Sazka karty na terminálu Sazky obdržíte druhý den SMS zprávu se hrou Kolo štěstí. Lákavou cenou je nová Škoda Fabia Combi, kterou losujeme 16. 6. 2021. Častější zařazení do soutěže o osobní automobil zvyšuje vaši šanci na výhru! Používejte proto Sazka Klubovou kartu při každé vaší sázce nebo nákupu stíracího losu.

Kromě nového auta je ve hře i finanční hotovost, která se vám ihned uloží na Sazka kartu. Tuto finanční hotovost vám vyplatíme při dalším načtení Sazka karty na terminálu. 
Časté dotazy k soutěži.

Výhody Sazka klubu

Vytočte si na <br />Kole štěstí <br />skvělé odměny

Vytočte si na
Kole štěstí
skvělé odměny

Po použití Sazka karty můžete ještě
jednou zkusit svoje štěstí.

Šance na extra odměnu

V Sazka Klubu vám vaše načtení Sazka karty na terminálu SAZKA, ať už například se sázkou ve Sportce, Eurojackpotu či jiné loterii, nebo s koupí losu, dává možnost roztočit Kolo štěstí.

Akce určené <br />jen pro členy <br />sazka klubu

Akce určené
jen pro členy
sazka klubu

Vždy pro vás máme něco
navíc.

Speciální akce

Jako členové Sazka Klubu můžete využívat speciální výhody a akce, které jsou určeny pouze pro majitele Sazka karty. Nezapomeňte proto sledovat tuto stránku, kde vás o mimořádných akcích budeme informovat.

Sazka Karta vás <br />upozorní na <br />vaši výhru

Sazka Karta vás
upozorní na
vaši výhru

Na váš e-mail nebo telefon
vám pošleme informaci o
všech výhrách nad
1 000 Kč.

Upozornění na výhru

Díky Sazka Klubu nezapomenete na svou výhru. Pokud si vsadíte se Sazka kartou a vyhrajete více než 1 000 Kč, budeme vás o tom informovat e-mailem či SMS zprávou.

Na sazka kartu si <br />uložíte svoje <br />oblíbená čísla

Na sazka kartu si
uložíte svoje
oblíbená čísla

Už s sebou nemusíte nosit
žádné papírové sázenky.

Oblíbená čísla

Uložte si na kartu své preferované podoby sázek. Na prodejních místech tak mohou být vaše šťastná čísla vsazena bez nutnosti vyplňování sázenky. Stačí, abyste obsluze předali svou Sazka kartu.

Časté dotazy

Časté dotazy k soutěži Škoda Fabia

Kdy spotřebitelská soutěž trvá?
Soutěž probíhá od 03. 05. do 13. 06. 2021.

Jaká jsou pravidla soutěže?
Soutěž je určena výhradně pro členy Sazka Klubu. Každé použití Sazka karty na terminálu SAZKA a.s., ať už budete kupovat loterii nebo los, vygeneruje následující den jeden nárok na zatočení Kolem štěstí. Na Kole štěstí si můžete vytočit různé finanční odměny, nebo i nefinanční odměnu. Pokud nebudete mít štěstí na finanční odměnu, je onou nefinanční odměnou právě postup do losování o ŠKODA FABIA COMBI.

Pomůže mi, pokud načtení karty na terminálu při koupi loterie nebo losu provedu v soutěžním období opakovaně, třeba i každý den?
Ano, každý den může vzniknout nárok na zatočení Kolem štěstí. Pokud každý den použijete při vaší sázce Sazka kartu následující den se vám vygeneruje Kolo štěstí a vy máte šanci si vytočit „losování o ŠKODA FABIA COMBI“. Celkem tedy až 42x v době trvání soutěže a tím zvýšit svou šanci.

Kdy a jak výherce vylosujete?
Výherce vylosujeme za přítomnosti notáře ve středu 16. 06. 2021. Výherce budeme také kontaktovat na jeho telefonním čísle nebo e-mailu. Jako vždy, při převzetí výhry výherce vyfotíme a zveřejníme na stránkách Sazka Klubu.

Co se stane, pokud se vám výherce nepodaří kontaktovat?
Pokud se nám prvního výherce nepodaří kontaktovat, máme vylosováno pět náhradníků, které budeme kontaktovat v pořadí, ve kterém jsme je vylosovali.

Kde najdu úplná pravidla spotřebitelské soutěže?
Pravidla spotřebitelské soutěže Kolo štěstí naleznete zde.

Mohu místo auta obdržet finanční ekvivalent?
Ano, pokud výherce zvolí místo věcné ceny finanční ekvivalent, bude mu tento finanční ekvivalent vyplacen na bankovní účet, který výherce nahlásí při identifikaci výhry v sídle Sazky.

Jaká je přesná specifikace automobilu Škoda Fabia Combi?
Škoda Fabia Combi Tour Active 1,0 TSI 70 Kw. 5.stupňů mechanická převodovka. Termín dodání vozu je cca 6 měsíců od uzavření objednávky u dodavatele vozu, kterým je společnost Autokomplex Menčík.

Jak získat Sazka kartu?

Registrovat se můžete zdarma na každém prodejním místě s terminálem Sazky. Obsluze je třeba sdělit telefonní číslo, celé jméno, datum narození a e-mailovou adresu. Poté od obsluhy obdržíte žlutou zákaznickou kartu. Okamžitě vám přijde na telefon 4místný kód, který nadiktujte obsluze, tím ověříme vaše telefonní číslo. A je to, můžete hned vsadit se Sazka klubovou kartou a těšit se na odměny z Kola štěstí.
 
Sazka vás může informovat o případné výhře, o nových soutěžích a nabídkách pro členy Sazka Klubu. Kontakt na vás bude používat pouze Sazka.

Jak se přihlásit do účtu u Sazka Klubu?

Poskytli jste obsluze terminálu při registraci telefonní číslo i e-mailovou adresu? Potom je tento návod pro přesně pro vás.

Registrovali jste se pouze telefonním číslem? Nevadí, i tak je vaše karta plně funkční, jen pro přístup do účtu na webu Sazka Klubu postupujte podle tohoto návodu.

---------------------
Návod pro přihlášení po registraci telefonním číslem a e-mailem (PDF, 478 kB)
Návod pro přihlášení po registraci telefonním číslem (PDF, 328 kB)

Jak na zapomenuté heslo?

Zapomněli jste heslo? Nic se neděje, snadno ho obnovíte v několika jednoduchých krocích. Návod krok za krokem najdete v této otázce v Centru podpory.

Jak funguje Kolo štěstí a losování?

Jak získám možnost si zatočit Kolem štěstí?
Za použití Sazka karty obdržíte následující den SMS zprávu se hrou Kolo štěstí. Hru můžete hrát také na webu Sazka Klubu po vašem přihlášení. Za aktivní den se Sazka kartou obdržíte následující den Kolo.
 
Jaký je časový limit na roztočení Kola štěstí?
Na zatočení Kolem štěstí je limit 7 dní od obdržení SMS. Po této době platnost roztočení Kola vyprší. Pozor, u Bonusového kola může být lhůta k roztočení kratší. Přesné datum je uvedeno u vytočeného bonusu a v Historii točení.
 
Jak vyzvednu odměnu z Kola štěstí?
Pokud na Kole štěstí získáte finanční odměnu, bude vám vyplacena na prodejním místě s terminálem SAZKA při dalším použití Sazka karty. Nenechte vaši odměnu propadnout, má totiž omezenou platnost.

Co znamená, když si na Kole štěstí vytočím „losování o ..."?
Pokud jste si vytočili slosování o věcnou výhru nebo finanční hotovost, nemusíte dělat vůbec nic. SAZKA ví, kolikrát jste si vytočili slosování. Samozřejmě, čím vícekrát si losování vytočíte, tím lépe, neboť se vám zvětšuje šance na to, že vás v den slosování vylosujeme. Slosování se vám totiž sčítají. Losování probíhá na certifikovaném losovacím zařízení. V případě, že se štěstí usměje zrovna na vás, budeme vás telefonicky informovat na tel. číslo, které jste uvedli při registraci. 

Když použiju Sazka kartu v jednom dni několikrát, obdržím druhý den více SMS na Kolo štěstí?
Kolo štěstí lze roztočit jen jednou denně.
 
Můžu si „spořit“ získané odměny na své Sazka kartě?
Odměna je vyplacena jednorázově, vždy při dalším použití Sazka karty, ale můžete vybrat více odměn najednou. Odměny mají omezenou platnost, proto vždy pro odměnu vyražte co nejdříve, ať vám nepropadne.
 
Co se stane, pokud si kartu zapomenu vzít s sebou?
Vyplatit odměnu z Kola štěstí lze pouze se Sazka kartou, a to z důvodu bezpečnosti. Pokud se na terminálu Sazky identifikujete telefonním číslem, které máte registrované v Sazka klubu, nepřijdete tím o možnost roztočit Kolo štěstí následující den.

Kdo může točit Kolem štěstí?

Kolo štěstí je hra pro všechny registrované členy Sazka Klubu. Každý den hrajete o finanční odměny. Každý měsíc můžete hrát o hodnotnou věcnou cenu nebo finanční výhru.

Nemám chytrý telefon, jak mohu točit Kolo štěstí?

Máte na výběr ze dvou možností:
  1. Přihlaste se zde na stránkách číslem vaší Sazka karty a vytočte si Kolo štěstí.
  2. Přepošlete SMS někomu, kdo vám Kolo štěstí roztočí – odměna se vždy připíše na vaši Sazka kartu!

 

Mám chytrý telefon, ale nemám datový tarif, jak mohu točit Kolo štěstí?

Máte 3 možnosti:
  1. Připojte svůj telefon do internetu pomocí wi-fi sítě a vytočte si Kolo štěstí.
  2. Přihlaste se zde na stránkách číslem vaší Sazka karty a vytočte si Kolo štěstí.
  3. Přepošlete SMS někomu, kdo vám Kolo štěstí roztočí – odměna se vždy připíše na vaši Sazka kartu!

Oblíbená sázenka – jaké loterie si můžu uložit na kartu?

Na Sazka kartu si můžete uložit oblíbené sázenky Sportky, Eurojackpotu, Šťastných 10 a Euromilionů.

Další loterie pro vás připravujeme. Děkujeme za pochopení.

Použil jsem kartu na terminálu a druhý den mi nepřišla SMS s kódem pro zatočení.

Pokud vám nepřišla SMS, doporučujeme navštívit webové stránky Sazka Klubu a přihlásit se číslem karty. Pokud máte platný nárok na Kolo štěstí, najdete ho ve vašem účtu, kde Kolo můžete rovnou roztočit.

Zároveň zkontrolujte v nastavení vašeho klubového účtu, že máte registrované aktuální telefonní číslo a nastavené souhlasy se zasíláním obchodních sdělení.

Je možné hrát Kolo štěstí i pokud sázím online na Sazka.cz?

Pokud máte registrovanou Sazka kartu a sázíte i na obchodním místě s terminálem SAZKA, tak ano.

Pokud sázíte jen online, tak nikoliv. Kolo štěstí je určeno pro sázející na kamenných prodejnách.

Jak zjistím, že mám dokončenou registraci v Sazka Klubu?

Registrovaný zákazník jste tehdy, pokud jste potvrdili telefonní číslo čtyřmístným PIN kódem, který jsme vám zaslali v SMS při registraci na prodejním místě nebo pokud jste potvrdili e-mailovou adresu přes odkaz, který jsme zaslali do e-mailové schránky. Pokud si nejste jistí, zda máte registraci dokončenou, zadejte číslo Sazka karty zde: https://www.sazka.cz/sazka-klub/login a doregistrací vás provedeme.

Co je číslo Sazka karty?

Pokud se na těchto stránkách chcete přihlásit a využívat výhody Sazka Klubu, je nutné vždy zadat správné číslo karty, které najdete na zadní straně Sazka karty a vaše telefonní číslo. Na číslo karty se vás mohou zeptat specialisté našeho kontaktního centra, pokud je ohledně svého členství v Sazka Klubu budete kontaktovat.

Co mám udělat při ztrátě nebo zničení Sazka karty?

V tomto případě v menu Sazka Klubu jděte do „Nastavení“ a zablokujte ihned svojí Sazka kartu stisknutím „Zablokovat Sazka kartu“. Pokud se nemůžete přihlásit, kontaktujte obsluhu na prodejních místech s terminály Sazky nebo se obraťte na naše kontaktní centrum na telefonu 266 12 12 12.
Na prodejním místě u obsluhy terminálu zavolejte na naše kontaktní centrum a nechte si vydat náhradní Sazka kartu – vaše historie, nastavení účtu včetně odměn z Kola štěstí, se převede.

Jak si mohu změnit údaje na kartě – například e-mail?

Každý majitel Sazka karty má možnost kdykoliv po registraci upravit všechny údaje předané v rámci registrace. Údaje můžete snadno změnit po přihlášení v sekci „Nastavení”, kde stačí kliknout na tlačítko „Upravit údaje”. Další možností je změnit údaje přes chat, který naleznete v pravém dolním rohu, nebo telefonicky, na našem kontaktním centru na telefonu 266 12 12 12.