Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 20. 2. 2020 Jak hrát

Populární hry Thunderkick jsou konečně v Česku!

Sazka Hry se spojily s populárním vývojářským studiem Thunderkick! Díky této exkluzivní spolupráci si nyní každý hráč může vyzkoušet hrací automaty, které nikdo jiný v ČR nenabízí. Dalšími známými českými výrobci jsou Apollo, Synot, Kajot, e-gaming, Adell a Tech4Bet.

Obří výhry za nízké vklady

Největší předností Thunderkicku před ostatními vývojáři je originální zpracování her. Toto herní studio se soustředí především na herní zážitek uživatelů a jejich automaty jsou tak plné povedených animací, příjemných zvuků i vtipných efektů. 

Navíc výrobce nabízí oproti konkurenci jednu obrovskou výhodu. Na hrách mohou padnout vysoké násobky sázek, a tak aby hry dodržely legislativou maximální povolenou výhru, nejvyšší možné vklady bývají kolem sto koruny, někde dokonce ještě nižší. A vyhrát statisíce za pár pětek není úplně špatný, ne? 

Nejpopulárnější jsou rozhodně online hry Esqueleto Explosivo 1 a 2, kde vám k výhrám zazpívají kostlivci a můžete se explozemi lebek dočkat násobitele až x32. Další povedenou hrou je neposedná žába Frog Grog, která poskakuje mezi lektvary v laboratoři a jakmile vám přistane oranžová, vychrlí z tlamy plamen a pěkně zničí symboly. Řecký Midas Golden Touch se může pyšnit wildem, násobky a skvělou bonusovkou s dotáčením válců. Hra 1429 Uncharted Seas nabízí kreslenou grafiku, plavbu kolem vodních monster a především možnost získat až 50 volných toček. Pak je tu také automat Divine Lotus, který se vyznačuje hlavně nádhernými lotosovými květy, wildy, mystery symboly, které spouštějí free spiny a luxusním červeným drakem.
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle